Darius Maskoliūnas | „Stop“ kadras

Darius Maskoliūnas | „Stop“ kadras

  Penktadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Taline (Estija) pradės kovas „Baltijos kelio“ taurės turnyre, kurio pirmose rungtynėse susikaus su Estijos rinktine.

Lietuviai jau plušo „Saku Suurhall“ arenoje, o po rytinės treniruotės savo mintimis pasidalino Lietuvos rinktinės strategas Darius Maskoliūnas.

„Smagu, kai gali pasitikrinti. Kiek bežaistum tarpusavyje, nors ir televizija filmavo, tačiau tai vis tiek buvo žaidimas tarpusavyje. Šį turnyrą labiau vadinčiau kontroliniu, o ne draugišku, nes bent jau mus nuo mažens skiepijo, kad reikia laimėti kiekvieną mačą ir nesvarbu, koks jis yra. Tegu draugiškumas lieka prie stalo vakare, o rungtynes reikia laimėti. Norisi pasižiūrėti, kaip atrodys komanda, ką išmokome, ką atidirbome, kaip jauni žaidėjai adaptavosi“, – sakė D.Maskoliūnas.

– Kokius tikslus turite rungtynėse?

– Visi rungtyniaus šimtu procentų. Atvažiavo tik 11 žmonių, o rytoj būsime tik dešimtyje. Galbūt vienoje pozicijoje bus mažesnė rotacija, nes norisi duoti Eimantui Bendžiui, kuris rytoj dėl tam tikrų reikalų turi išvažiuoti. Visiems kitiems stengsimės išdėlioti maždaug vienodą laiką.

– E.Bendžius važiuos į klubą?

– Ne.

– Kokia situacija su A.Gudaičiu ir A.Kulboka?

– Artūras nėra pasirašęs oficialiai kontrakto, kol nėra praėjęs medicininės patikros. Rizikuoti jo būsimu kontraktu būtų labai neprotinga. Arnoldas vis dar vengia didelio krūvio su kontaktu, nes vis dar gydosi traumą. Jis taip pat turi rekomendacijas iš klubo, kad to nedaryti. Faktas, kad būtų labai smagu pamatyti jį žaidžiantį, bet yra toks prašymas iš klubo ir mes nenorime pyktis, nes puikiai žinome, kad jį reikės prisišaukti per langus.

– Koks įspūdis yra apie Estijos krepšinį?

– Meluočiau sakydamas, kad labai seku Estijos lygą ir jos krepšinį. Faktas, kad jie turi nemažai aukšto lygio žaidėjų, dalis dabartinės rinktinės žaidėjų yra žaidusių Lietuvoje. Tai mūsų užauginti krepšininkai. Estijos rinktinė visada pasižymėdavo snaiperiais, turėjo keletą pavardžių, kurios buvo žinomos tiek NBA, tiek Europoje.

D.Maskoliūnas: „Mums tai - kontrolinės, o ne draugiškos rungtynės“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė surengė dar vieną treniruotę Taline, o po jos savo mintimis pasidalino rinktinės vyr. treneris Darius Maskoliūnas. Rungtynės su Estija 19 val. 30 min. per TV3 televiziją. #mesuzlietuva

Posted by Krepšinio namai on Friday, July 24, 2020

Rungtynės su Estija penktadienį prasidės 19.30 val., o jų tiesioginę transliaciją galėsite stebėti „Sportas.lt“ portale.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų