Intensyviai kovai besirengiantis E.Petrauskas: „Šįkart ringe būsiu visiškai kitoks“ fotogalerija + VIDEO (20)

2020.07.22 13:11
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Evaldas Petrauskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Evaldas Petrauskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Treneris Vladimiras Bajevas mane šiandien jau pagyrė, kad pagaliau atsirado greitis, jau treneris nespėja „lapkėmis“ darbuotis, – nusijuokė boksininkas Evaldas Petrauskas. – Jau pusantro mėnesio intensyviai darbuojamės“.

Rugpjūčio 2 dieną Kaune, „KOK Summer Special Edition/Bushido SWAT’78“ turnyre, boksininkas po ilgesnės pertraukos žengs į profesionalų ringą, kuriame lauks buvęs Lenkijos jaunių čempionas Lukaszas Leczyckis. Šios kovos laimėtojas įgis teisę kovoti dėl IFG (International Fighting Group) ir „Dream Boxing“ čempiono titulo svorio kategorijoje iki 65 kilogramų.

E.Petrauskas į profesionalų ringą žengs jau penktą kartą. Paskutinį kartą 28-ų lietuvis kovėsi praėjusių metų spalį, kuomet Didžiojoje Britanijoje po keturių raundų kovos įveikė 
Johnsoną Tellezą.

Lietuvos bokso federacijos viceprezidentas Andrius Danilaitis specialios spaudos konferencijos metu priminė, kad kovai numatyta 4 raundai po 3 minutes.

„Visada būna sunku, kai tenka ieškoti priešininko E.Petrauskui, – sakė A.Danilaitis. – Evaldo vardas kalba pats už save. Visi mato, koks jis yra boksininkas. Daugelis sportininkų atsisako su juo kovoti. Visi žino jo pasiekimus ir smūgio jėgą, todėl kyla keblumų rasti drąsių“.

Prabilęs apie savo būsimą varžovą E.Petrauskas nusišypsojo.

„Žinau, kad nėra nė vieno nenugalimo, – sakė boksininkas. – Tik reikia atrasti tinkamą raktą įpergalę. Kiekvienoje kovoje jį randu. Šiai kovai būsiu pasirengęs kitaip – juk tai ne mėgėjų kova. Taktiką keisiu, įjungsiu žaidybinį faktorių. Tai bus šou. Tai bus gražus boksas, o ne tiesmukas ėjimas į priekį didele jėga“.

Su „KOK Summer Special Edition/Bushido SWAT’78“ turnyro kovų sąrašu galite susipažinti ČIA!

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (20)
Registruoti
Anoniminiai (20)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų