Evaldas Petrauskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Evaldas Petrauskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

 Rugpjūčio 2-ą dieną sugrįžta KOK organizacija, kuri Kaune organizuoja „KOK Summer Special Edition 2020“ ir „SWAT 78“ kovinio sporto turnyrus.

Kaip ir įprastai, „SWAT“ turnyruose pasirodys dar jauni kovotojai, kovosiantys pagal KOK kikbokso, Bušido ZST ir Muay Thai taisykles.

„KOK SUmmer Special Edition 2020“ turnyras bus suskirstytas į dvi dalis. Pirmąją dalį užbaigs Igno Baryso auklėtinė Ernesta Kareckaitė, kuri turėjo pasirodyti birželio mėnesį vykusiame „KOK Classic“ turnyre, tačiau dėl asmeninių priežasčių neatvykus jos varžovei, kova buvo atšaukta. Šį kartą E.Kareckaitės lauks Estijos kovotoja Sigrid Kapanen.

Antroje turnyro dalyje kovos Dovydas Levickis, Samuelis Sorochovas, Simonas Račkauskas, Vitas Karosas, Dominykas Dirkstys, o turnyrą užbaigs „Dream Boxing“ kova tarp Evaldo Petrausko ir lenko Lukaszo Lekzycki.

Gegužės mėnesį E.Petrauskas portalui „Sportas.lt“ teigė, kad jau bent metus neturėjo sportinio rėžimo, tačiau palaikė sportinę formą.

„Manau, kad jau gerus metus pas mane nebuvo tikrojo sportinio režimo, bet formos nepraradau – vis kažką nuveikdavau. Boksuodavausi su savo auklėtiniais – judėdavau, krutėdavau. Per daug svorio nepriaugau, – nusijuokė E.Petrauskas. – Gal nebus labai sunku sugrįžti“.

Prieš paskelbdamas apie savo sportinės karjeros pabaigą šių metų sausį E.Petrausko profesionalaus bokso įraše buvo dvi kovos. 2018-ųjų rugsėjį Kaune jis nokautavo ukrainietį Denysą Kaušaną, o 2019-ųjų spalį Didžiojoje Britanijoje taškais laimėjo prieš Johnsoną Tellezą iš Nikaragvos.

„Atvirai? Jau buvau susitaikęs su mintimis, kad ramiai sėdėsiu, nebesportuosiu, tačiau teks sugrįžti“ – gegužę kalbėjo 28-ų boksininkas. – Visai neseniai lankiausi tėvų namuose, kur yra visi mano trofėjai. Pažiūrėjau į juos, supratau, kad tai yra mano motyvacija. Be to, pakalbėjau su tėčiu, kuris „davė spaudimo“. Jis pasakė, kad privalau atsakingai treniruotis, nes kitaip pergalių nematysiu. Tad jau pradėjau rytais bėgioti krosus, darau po dvi treniruotes per dieną. Manau, greitai atsigausiu“.

E.Petrausko varžovas L.Leczycki nėra naujokas KOK ringe Lietuvoje. „Garuda Muay Thai Gym“ komandos narys 2013 m. „Bushido Hero's“ turnyre pralaimėjo Martynui Daniui, 2016 m. vasarį Rygoje vykusiame turnyre kikbokso kovoje įveikė latvį Raimondą Kozlovskį, o 2017 m. birželį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vykusiame turnyre „KOK Grand Prix“ pusfinalyje vienbalsiu teisėjų sprendimu pralaimėjo lietuviui Igoriui Osininui.

Prieš mažiau nei mėnesį vykusiame „KOK Classic“ turnyre L.Leczycki lygiosiomis sukovojo su Latvijos kovotoju Eduardu Mišinu.

„EFN.pl“ tinklapis rašo, kad L.Leczycki nuo 17-os prisijungė prie „Prakong Club“, kur treniravosi boksą, tačiau nuo 2009 m. perėjo į „Garuda“ klubą ir užsiiminėjo kikboksu.

Viso per du turnyrus įvyks 16 kovų, kuriose pasirodys kovotojai iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Estijos.

Visa turnyro programa, kuri dar gali keistis:

Antroji „KOK Summer Special Edition“ dalis:

-65 kg („Dream Boxing“): Evaldas Petrauskas (Lietuva) – Lukaszas Lekzycki (Lenkija)

-75 kg: Denisas Makowski (Lenkija) – Dominykas Dirkstys (Lietuva)

-72 kg: Pavelas Mazurokas (Latvija) – Vitas Karosas (Lietuva)

-75 kg: Hubertas Dylewski (Lenkija) – Simonas Račkauskas (Lietuva)

-67 kg: Eduardas Mišinas (Latvija) – Samuelis Sorochovas (Lietuva)

-60 kg: Olegas Mošinas (Lenkija) – Dovydas Levickis (Lietuva)

Pirmoji „KOK Summer Special Edition“ dalis:

-65 kg: Sigrid Kapanen (Estija) – Ernesta Kareckaite (Lietuva)

-85 kg: Einars Goldberg (Latvija) – Linas Andrijauskas (Lietuva)

-76 kg: Danielis Szottas (Lenkija) – Lukas Banevičius (Lietuva)

-60 kg: Aleksandras Cerkesovas (Latvija) – Erikas Bagurskas (Lietuva)

-52 kg: Ieva Mitkutė (Lietuva) – Bus paskelbta vėliau

SWAT 78/KOTC Baltic Tour-7 turnyras:

-66 kg (KOK Kickboxing): Aleksandras Solovjovas (Estija) – Benas Sorochovas (Lietuva)

-77 kg (Bushido ZST): Aistis Matjošaitis (Lietuva) – Bus paskelbta vėliau

-66 kg (Bushido ZST): Marius Sepulis (Lietuva) – Ovidijus Bartuševičus (Lietuva)

-84 kg (Bushido ZST): Raimondas Krilavičius (Lietuva) – Bus paskelbta vėliau

-64 kg (Muay Thai): Ilona Wojda (Lenkija) – Bus paskelbta vėliau

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų