„Leeds“
Rungtynės prasidės 14:30
:
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Tysonas Fury ir Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

Tysonas Fury ir Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

 Neseniai skelbta, kad britai Anthony Joshua ir Tysonas Fury ateityje susitarė susikauti du kartus, kai tik sutvarkys reikalus su reitingo lyderiais.

Abu sportininkai šiuo metu vieši Marbeljos mieste (Ispanija) ir ten netikėtai susidūrė vienas su kitu. A.Joshua pamatė automobilyje sėdintį T.Fury ir su juo persimetė keliais žodeliais. Tiesa, abu boksininkai neatskleidžia, ką pasakė potencialiam varžovui.

A.Joshua „instagram“ tinkle tik parašė keletą žodžių iš „Sweet Caroline“ dainos, kuri dažnai skamba Didžiojoje Britanijoje prieš svarbiausius sporto renginius.

Dėl koronaviruso pandemijos abiejų britų titulų gynybos buvo nukeltos vėlesniam laikui. T.Fury turėtų trečią kartą susikauti su Deontay Wilderiu, o A.Joshua turi ginti diržus prieš Kubratą Pulevą. Jei čempionai apgins diržus, tuomet T.Fury lauks Dillianas Whyte‘as, o A.Joshua gali tekti kautis su Oleksandru Usyku. Jei ir tas kovas čempionai laimės, tuomet 2021 m. pabaigoje bus galima tikėtis jų akistatos ringe.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų