Andreasas Michailidis ir Modestas Bukauskas | „Twitter“ nuotr.

Andreasas Michailidis ir Modestas Bukauskas | „Twitter“ nuotr.

 Ketvirtadienį Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) buvo surengtas „UFC on ESPN 13“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras. Jo dalyvius tradiciškai apžiūrėjo medikai.

Lietuvis Modestas Bukauskas po kovos pripažino, kad dar prieš turnyrą susižeidė koją. Medikai lietuvį suspendavo 180 dienų ir liepė vengti kontakto bent 21-ą dieną. M.Bukauskas suspendavimo laikotarpį gali sumažinti, jei atliks magnetinio rezonanso tomografiją savo kairiajam keliui, o atitinkamos srities specialistas suteiks jam leidimą kovoti. Pats lietuvis po kovos tikėjosi į treniruotes grįžti praėjus 2-3 savaitėms.

Po lietuvio smūgių alkūnėmis techniniame nokaute atsidūręs graikas Andreasas Michailidis negalės kautis 45 dienas, o kontakto turės vengti 30 dienų.

Be M.Bukausko dar trys kovotojai buvo suspenduoti pusmečiui. Dianai Belbitai reikės magnetinio rezonanso tomografijos dešiniajai alkūnei, Taila Santos turės pasidaryti dešinės pėdos rentgeno nuotrauką, o Ryanui Benoit reikės dešiniojo nykščio rentgeno nuotraukos.

Visi kiti kovotojai rimčiau nenukentėjo ir be kovų praleis ne daugiau nei pusantro mėnesio. Kalbama, kad Švedijos atstovas Chamzatas Čimajevas į narvą gali grįžti jau kitą savaitę. Tam pritaria ir medikai, kurie jam leido kautis nuo liepos 23 d.

Beje, Ch.Čimajevas kovoje su Johnu Phillipsu užfiksavo itin retą pasiekimą. Švedijos atstovas taip dominavo, kad vienas iš teisėjų jam skyrė pergalę rezultatu 10:7. Įprastai už dominavimą raunde skiriama 2 taškų persvara, tačiau Ch.Čimajevo pasirodymas buvo tiesiog neprilygstamas.

Teisėjų balai | „Twitter“ nuotr.

Teisėjų balai | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų