Viktorija Odincova ir Lewisas Hamiltonas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Viktorija Odincova ir Lewisas Hamiltonas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Vienas geriausių visų laikų „Formulės 1“ lenktynininkų britas Lewisas Hamiltonas visada mėgo gražių moterų draugiją.

Net aštuonerius metus jis draugavo su garsia dainininke Nicole Scherzinger, kol 2015 m. pora paskelbė apie išsiskyrimą. Nuo tada L.Hamiltonas drauges keičia labai dažnai ir niekada nesuranda tos vienintelės. Britas buvo atkreipęs dėmesį ir į Rusijos gražuolę Viktoriją Odincovą, kuri neseniai atvirai papasakojo apie jų santykius.

„Viskas prasidėjo tada, kai Lewisas išsiskyrė su Nicole. Prieš 3-4 metus su juo susitikome Barselonoje. Su Lewisu išgyvenome įvairias santykių fazes. Tam tikrą laikotarpį tai buvo romanas. Jis bandė mane suvilioti. Vėliau santykiai transformavosi į draugystę. Aš gyvenu Rusijoje, jis – užsienyje. Dabar tiesiog tapome draugais, kurie gali vienas kitam parašyti žinutę ar pasveikinti su šventėmis. Romantika tarp mūsų baigėsi, bet mes toliau palaikome ryšį, kartais pasiūlome vienas kitam išgerti kavos“, - pasakojo V.Odincova.

Rusė anksčiau kalbėjo, kad jai asmenines žinutes rašinėjo ir brazilas Neymaras bei portugalas Cristiano Ronaldo. Anot V.Odincovos, būtent futbolininkai iš Europos yra aktyviausi socialiniuose tinkluose.

„Dažnai gaunu žinutes iš profesionalių sportininkų, ypač iš Europos futbolininkų. Aš jų pavardžių net neįsimenu. Tik pamatau, kad man parašė dar vienas žaidėjas ir tų žinučių net neatidarau“, - sakė V.Odincova.

L.Hamiltonui išsiskyrimas su N.Scherzinger nepadarė didesnės įtakos lenktynių trasoje. Nuo 2015 m. britas laimėjo 4 čempiono titulus iš 5 galimų ir jau yra šešiskart „Formulės 1“ pasaulio čempionas.

Šiemet britas turi gerus šansus 7-ą kartą laimėti pasaulio čempionatą ir pakartoti vokiečio Michaelio Schumacherio visų laikų rekordą. Taip pat L.Hamiltonas artėja ir prie kito visų laikų rekordo – didžiausio laimėtų etapų skaičiaus. Britas savo sąskaitoje turi jau 85 pergales, o lyderiaujantis M.Schumacheris – 91.

35-erių brito kontraktas su „Mercedes“ baigs galioti po šio sezono. Visgi, manoma, kad L.Hamiltonas turėtų pratęsti sutartį su komanda, kuri jam garantuoja dominuojantį bolidą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA