Zagklis M.Baranausko nuotr.

Zagklis M.Baranausko nuotr.

„Labai malonu lankytis čia. Tai puikus federacijos, lygos ir žmonių, kurie moka organizuoti tokius renginius, bendradarbiavimo pavyzdys“, – džiaugėsi „Hoptrans 3x3” turnyre viešintis FIBA generalinis sekretorius Andreas Zagklis.

Ketvirtadienį ir penktadienį Palangoje specialiai turnyrui pastatytoje „Hoptrans“ arenoje vyksta trečiojo ir paskutinio atrankos etapo kovos.

Aštuonios daugiausiai įskaitinių taškų surinkusios komandos kitą savaitę varžysis finaliniame etape.

„Hoptrans 3x3” turnyras, prie kurio organizavimo bei komunikacijos aktyviai prisideda ir FIBA, jau spėjo sulaukti dėmesio visame pasaulyje.

„Šis turnyras vyksta prie jūros, o panašius renginius organizuojame ir kitose istorinėse vietose. 3x3 krepšinis tampa vis populiaresnis ir pritraukia ne tik naujų žaidėjų, bet ir naujų sirgalių. Savo šlovės momentų turėsime ir olimpinėse žaidynėse kitais metais“, – kalbėjo A. Zagklis.

Rungtynių transliacijos bei gražiausi epizodai socialiniuose tinkluose renka milijonus peržiūrų, plati auditorija pasiekiama ir per TV6 bei TV3 Play kanalus.

„Krepšinis – vienas sportas, turintis dvi šakas, kurios abi yra olimpinėse žaidynėse. Labai džiugu, kad tokia šalis kaip Lietuva kasmet atranda vis daugiau šios modernios krepšinio šakos – 3x3 krepšinio”, – teigė FIBA generalinis sekretorius.

FIBA „Hoptrans 3x3“ turnyrui yra suteikusi oficialių varžybų statusą. Turnyro prizinis fondas – 74 tūkst. eurų 

Pasaulinės organizacijos vadovas ryte viešėjo Kaune, kur iš arti apžiūrėjo statomus „Krepšinio namus“ ir lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos biure.

„Labai malonu čia būti ir esu dėkingas Arvydui Saboniui ir Mindaugui Špokui už kvietimą. Tai mano pirmoji kelionė po viruso pandemijos, o priežastis kodėl esu čia yra ta, kad Lietuvos krepšinio federacijos vadovai norėjo gyvai parodyti „Krepšinio namus“, šį puikų projektą. Jis įprasmins lietuvių tautos meilę šiam sportui ir išsaugos istoriją, sukurtą per beveik šimtą metų. Buvau sužavėtas architektūros ir puikios lokacijos. Tai bus ne tik federacijos, bet ir visos Lietuvos krepšinio šeimos namai“, – sakė FIBA generalinis sekretorius Andreas Zagklis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.