„Sevilla“
81 min.
2
:
0
Atsinaujins po sek
„Roma“
Andreasas Michailidis su komanda | Instagram.com nuotr

Andreasas Michailidis su komanda | Instagram.com nuotr

 Ketvirtadienį Jaso Saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) įvyko „UFC on ESPN 13“ turnyras, kuriame įsimintiną pasirodymą surengė 26-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas (11-2), debiutavęs stipriausioje pasaulyje MMA organizacijoje UFC. M.Bukauskas su pirmojo raundo sirena alkūnėmis „uždaužė“ 31-erių metų graiką Andreasą Michailidį (12-4), o teisėjas jau po raundo pabaigą skelbiančio gongo nutraukė kovą.

Po tokios kovos baigties savo nusivylimą liejo graiko treneris Dimitris „Mohou“ Papakonstantinou. Jis pareiškė neabejojantis, kad lietuvio smūgiai alkūnėmis buvo nelegalūs.

„Manau, kad smūgiai alkūnėmis buvo 100 proc. nelegalūs, bet tai vis tiek nesumenkina Andreaso pastangų ir pasiekimų. Jis 8 metus stengėsi patekti į UFC. Didžiuojuosi jo pasirodymu ir garantuoju, kad jis jau artimiausioje ateityje parodys visam pasauliui, ką sugeba“, - rašė D.Papakonstantinou.

Priminsime, kad graikas po smūgių alkūnėmis ilgai nekilo ant kojų, o kai bandė tai padaryti, tuomet neišlaikė pusiausvyros ir vos neiškrito pro atidarytas narvo duris. Teisėjas, tai pamatęs, nusprendė nutraukti kovą ir iš karto patikino, kad alkūnių smūgiai buvo legalūs, nes pats viską matė iš labai arti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Justis
2020-07-16 17:54:54
Kada jie legalūs, kada ne? Kas domities galit paaiškint?
Atsakyti
Rolas
2020-07-16 18:13:17
Negalima alkūnėm į pakaušį ir stuburą daužyti ir negalima iš viršaus statmenai daužyt. Bukauskas tikrai daužė ne 90 laipsnių kampu, o ar pataikė į pakaušį nors kartą, tai sunku pasakyt.
Apsiverke
2020-07-16 15:34:05
Graikai
Atsakyti