Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas (28-0) pagal pirminį planą į narvą turėjo sugrįžti rugsėjo 19 d., kai yra planuojamas „UFC 253“ turnyras. Spėjama, kad šis turnyras irgi vyks „kovų saloje“ Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Teisę kovoti su Ch.Nurmagomedovu yra pelnęs laikinasis pasaulio čempionas amerikietis Justinas Gaethje. Visgi, po tėvo ir trenerio netekties kalbos imta abejoti Ch.Nurmagomedovo ateitimi koviniame sporte. UFC prezidentas Dana White‘as pripažino, kad šiuo metu netrukdo čempionui gedėti tėvo, tačiau taip pat pareiškė, kad rugsėjo 19 d. kova dar neatšaukta.

„Tas pasiūlymas vis dar ant stalo. Aš tiesiog laukiau jo skambučio. Pats tikrai jo netrukdysiu tokiu metu. Paliksiu jį ramybėje tol, kol jis pats norės kalbėtis. Dabar jam duodame laiko gedėti tėvo ir daryti tai, ką jam reikia. Su Chabibu susisiekiau tik tą dieną, kai buvo pranešta apie tėvo mirttį. Nuo tada iš jo negavau jokių žinių“, - sakė D.White‘as.

UFC neseniai pranešė, kad tame pačiame rugsėjo 19 d. turnyre turėtų pasirodyti artimas Ch.Nurmagomedovo bičiulis Zubaira Tuchugovas. Čečėnas veikiausiai susikaus su Kanados atstovu Hakeemu Dawodu. Taip pat jau aišku, kad „UFC 253“ turnyre braziliško džiu-džitsu žvaigždė amerikietė Mackenzie Dern kovos su kanadiete Randa Markos, o rusas Šamilis Abdurachimovas susitiks su prancūzu Cirylu Gane.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.