Modestas Bukauskas ir Andreasas Michailidis | „Twitter“ nuotr.

Modestas Bukauskas ir Andreasas Michailidis | „Twitter“ nuotr.

 Ketvirtadienį Jaso Saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) įvyko „UFC on ESPN 13“ turnyras, kuriame įsimintiną pasirodymą surengė 26-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas (11-2), debiutavęs stipriausioje pasaulyje MMA organizacijoje UFC. M.Bukauskas su pirmojo raundo sirena alkūnėmis „uždaužė“ 31-erių metų graiką Andreasą Michailidį (12-4), o teisėjas jau po raundo pabaigą skelbiančio gongo nutraukė kovą.

Po gana kontroversiškos kovos pabaigos daugiausiai buvo diskutuojama apie tai, ar M.Bukausko smūgiai alkūnėmis buvo legalūs. Didžioji dauguma internautų sutiko su narvo teisėjo verdiktu, bet kai kuriuos toks sprendimas supykdė.

Sportas.lt lankytojų nuomonė:

Apklausa

1. Ar teisėjas priėmė gerą sprendimą?

Ko gero, labiausiai pasklido žymaus UFC kovotojo Aljamaino Sterlingo komentaras. Su Piotru Janu dėl pasaulio čempiono diržo veikiausiai kovosiantis amerikietis įvardijo du dalykus, kodėl teisėjo sprendimas buvo prastas.

„Nutraukė kovą todėl, kad buvo atidarytos narvo durys? Rimtai? Įvardinkite bent vieną žmogų, kuris nebūtų iškritęs pro atvertas narvo duris. O tie alkūnių smūgiai man pasirodė nelegalūs“, - rėžė A.Sterlingas.

Graikas po praleistų smūgių į galvą kurį laiką nekilo, o kai bandė atsistoti, tuomet parkrito, mat už jo buvo atidarytos narvo durys. Teisėjas netrukus paskelbė, kad nutraukia kovą.

„Slidi situacija. Nesu tikras, kad jis žinojo, jog durys atidarytos, bet jis tikrai atrodė sukrėstas“, - rašė vienas žymiausių MMA žurnalistų Arielis Helwani.

Vieni internautai manė, kad visi M.Bukausko smūgiai buvo leistini, kiti tikino, kad lietuvis bent vieną ar du kartus pataikė į pakaušį. Taip pat buvo stebimasi, kodėl nepasinaudota vaizdo pakartojimo sistema. Kiti aiškino, kad M.Bukauskas padarė tą patį, ką anksčiau narve darydavo Travisas Browne'as.

Beje, trys kovos teisėjai pirmąjį raundą vertino nevienodai. Du iš jų pergalę skyrė M.Bukauskui (10:9, 10:9), o vienas – A.Michailidžiui (10:9). Graikas pirmajame raunde atliko šiek tiek daugiau tikslių akcentuotų smūgių (23 prieš 18).

Teisėjų balai:

Teisėjų balai | „Twitter“ nuotr.

Teisėjų balai | „Twitter“ nuotr.

Kovos statistika:

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

Internautų komentarai:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lt
2020-07-16 14:10:38
Šaunuolis klaipėdietis Bukauskas, geri Klaipėdoje kovotojai tiek Bukauskas tiek Sergėjus. Kietą priešininką gavo Bukauskas.
Atsakyti
Šaunuolis
2020-07-16 13:37:37
Įvaldes smūgius kurių kiti tokioj situacijoj nesusivokia naudoti. Tai ne pirma Bukausko kova pasibaigianti tokiu nokautu. Stiprus iššūkis parteristam, nesugebėsiantiem jo iškart parverst, tąsimasis gali baigtis nokautu. Ir toliau taip, palaikom tave šimtu procentų!!!
Atsakyti