:
2
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygoje po permainingos kovos 2 – 1 privertė kapituliuoti „Liverpool“ futbolininkus.

Roberto Firmino 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Sadio Mane 20-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Grubia Virgilio van Dijko klaida pasinaudojęs Alexandre’as Lacazette’as 32-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1.

Netrukus suklydo „Liverpool“ vartininkas Alissonas, o tuo pasinaudojęs Reissas Nelsonas pirmojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Mohamedas Salah 70-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Sadio Mane 86-ąją minutę smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.