Piotras Janas | „Twitter“ nuotr.

Piotras Janas | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) įvyko kol kas įspūdingiausias šių metų MMA turnyras – „UFC 251“, kuriame dėl Henry Cejudo atlaisvinto lengviausio svorio kategorijos (iki 135 svarų arba 61,2 kg) diržo kovojo 33-ejų metų brazilas Jose Aldo ir 27-erių metų rusas Piotras Janas.

Iki šiol UFC organizacijoje nenugalėtas P.Janas dominavo penktame raunde ir po smūgių krušos į buvusį UFC puslengvio svorio kategorijos čempioną J.Aldo teisėjas buvo priverstas nutraukti dvikovą bei paskelbti P.Janą naujuoju UFC pasaulio čempionu.

Rusas po pergalės apsijuosė Henry Cejudo atlaisvintą čempiono diržą. Amerikietis prieš keletą mėnesių pranešė, kad baigė karjerą, todėl diržas liko be savininko.

Tiesa, „twitter“ tinkle H.Cejudo ir toliau reiškiasi labai aktyviai. Nuo jo kliuvo ir P.Janui.

„Sveikinu, mielasis, bet tu vis tiek esi nevykėlis. Tau pasisektų, jei atsilaikytum daugiau nei 2 raundus prieš trigubą čempioną, šlykšti bulve“, rėžė H.Cejudo.

Nuo jo neatsiliko ir kitas buvęs šios kategorijos čempionas amerikietis Cody Garbrandtas, pastebėjęs, kad Jano pavardėje užtenka pridėti vieną raidę ir bus gaunamas angliškas žodis, reiškiantis žiovulį.

„Galime sutikti bet kada, kai tik būsi pasiruošęs, kad išspardyčiau tau užpakalį, Piotrai „per lėtas“ Žiovuly“, - rašė C.Garbrandtas.

Tiesa, nepaisant šių „purvinų kalbų“, beveik niekas neabejoja, kad kitu P.Jano varžovu taps amerikietis Aljamainas Sterlingas. Jis reitinge yra antras, tačiau lyderis brazilas Marlonas Moraesas neseniai turėjo progą kautis dėl čempiono diržo. A.Sterlingas pirmojo šanso vis dar laukia.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

123
2020-07-16 01:18:28
Na Cejudo vs Yan manau dar įdomi kova būtų, nes Cejudo galbūt įmaišydamas imtynes sukeltų problemų Yan, bet Garbrandtui tai geriau slėpti savo silpną smakrą nuo ju abieju kuo toliau, ypač nuo Yan.
Atsakyti
Bla bla bla
2020-07-15 23:54:08
Cejudo isvis vertetu patyleti pats nese kudlas is sios svorio kategorijos kai atsirado pajegiu kovotoju tokiu kaip Piotr Jan, Sterling... Pasirinko kausas kova su veteranu Cruz kuris 5 metus nekovojo :) ir dar kiauksi dabar :) Garbrant paskutineje kovoje tik uzdare pralaimejimu nokautais serija ir tikrai nevertas kol kas titulines kovos kai nugales dar kazka is top 5 gales reikstis jai vel nebus nupustas pamiegoti ;) Suprantu trash talk ir tt bet pirma turi patys kazka parodyti kad butu negeda sukauti, o dabar skamba kaip nevykeliu svaicioimai ;)
Atsakyti