Sportininkų merginos | Instagram.com nuotr

Sportininkų merginos | Instagram.com nuotr

 Prestižinis JAV sporto žurnalas „Sports Illustrated“ atskleidė, kas puikuosis ant naujojo numerio viršelio. Šį kartą jame – net trys moterys: Olivia Culpo, Kate Bock ir Jasmine Sanders. Ne visada ant viršelio patenka su sportu susijusios merginos, bet šį kartą visi trys modeliai turi ryšių su sporto pasauliu.

O.Culpo 2015 m. pradėjo draugauti su tuometiniu NFL žaidėju Timu Tebow. 2016-2019 m. laikotarpiu ji susitikinėjo su kitu NFL žaidėju Danny Amendola, o dabar yra jau trečio skirtingo NFL futbolininko – Christiano McCaffrey – mergina. O.Culpo – viena gražiausių planetos moterų. 2012 m. ji tapo „Mis Visata“.

„Sveikinimai karalienei“, - tokią žinutę savo merginai parašė vienas geriausių dabartinių NFL žaidėjų Ch.McCaffrey.

K.Bock jau ilgą laiką draugauja su NBA žvaigžde Kevinu Love‘u. „Cavaliers“ puolėjas neslėpė susižavėjimo savo merginos pasiekimu.

„Katie, žinau, kiek daug tau tai reiškia. Tai laikui nepavaldus viršelis. Esi labai graži moteris ir šis viršelis tai puikiai reprezentuoja. Esu labai laimingas dėl tavęs. Dėkoju už tai, kad esi toks nuostabus žmogus. Tikiuosi, kad vis daugiau žmonių tave pažins ir supras, kokia tu ypatinga. Sveikinimai dar kartą!“, - rašė K.Love‘as.

Tuo tarpu J.Sanders yra siejama su Fynikso „Suns“ krepšininku Kelly Oubre.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Baisu baisu baisu
2020-07-16 03:59:56
Kaulu rinkinukai
Atsakyti
Petras
2020-07-15 23:32:06
Visoms parodyciau savo tarybine desra savo grycioj
Atsakyti
Tomas
2020-07-15 19:55:15
Jasmine Sanders geruuuuute
Atsakyti