Alexanderis Volkanovskis | Youtube.com nuotr.

Alexanderis Volkanovskis | Youtube.com nuotr.

  Sekmadienį Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) „UFC 251“ mišrių kovos menų (MMA) turnyre įvyko revanšinė 31-erių australo Alexanderio Volkanovskio (22-1) ir amerikiečio Maxo Holloway (21-6) dvikova. Po 5 raundų teisėjams teko priimti sudėtingą sprendimą. Vienas iš jų matė nežymią M.Holloway persvarą (48:47), bet kiti du tokiu pat rezultatu pergalę skyrė A.Volkanovskiui, tad australas apgynė UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Po apylygės kovos pasipylė skundai teisėjų atžvilgiu. Į spaudos konferenciją atėjęs UFC prezidentas Dana White‘as negalėjo patikėti galutiniu rezultatu.

„Negalime visko palikti spręsti tiems vyrukams. Mes turime prastų teisėjų. Nežinau, ar Maxas jau čia buvo, bet esu tikras, kad jis dabar sugniuždytas. Ar kas nors iš žurnalistų būtų atidavę pergalę Volkanovskiui? Niekas? Dėl trečios jų kovos dar nieko negaliu pasakyti. Pažiūrėsime, kas nutiks ateityje“, - kalbėjo D.White‘as.

Australą toks viešas D.White‘o pareiškimas kiek nustebino. Kita vertus, jis pripažino, kad UFC prezidento motyvus visiškai supranta.

„Nustebau, išgirdęs Dana White‘o komentarus spaudos konferencijoje. Kita vertus, supratau, kodėl jis taip sakė. Maxas mūsų svorio kategorijoje yra vienas populiariausių kovotojų. Dana norėjo jo pergalės. Meluočiau, jei sakyčiau, kad taip nemaniau. Jei jam kažkas nepatiko, tai turėtų keisti taškų skaičiavimo sistemą. Kiekvienas raundas yra atskira istorija. Žinau, kad pralaimėjau pirmus 2 raundus. Vėliau mane galėjo išgelbėti tik 3 iš eilės laimėti raundai, tą aš ir padariau. Gavau naudingų patarimų iš trenerių ir kiek pakeičiau kovos planą, nes pirmus 2 raundus jis neveikė. Šiek tiek panaudojau savo imtynių sugebėjimus, kad laimėčiau raundus“, - pasakojo A.Volkanovskis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.