Modestas Bukauskas | dollyclew/cage warriors nuotr.

Modestas Bukauskas | dollyclew/cage warriors nuotr.

To Lietuvos sporto istorijoje dar nebuvo! Lietuvis kovotojas Modestas Bukauskas šią savaitę debiutuos UFC – pajėgiausioje MMA (Mišrių kovos menų) organizacijoje pasaulyje.

Mūsų tautietis ankstų ketvirtadienio rytą Lietuvos laiku Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai), geriau žinomoje „Kovų salos“ pavadinimu, išbandys jėgas su graiku Andreasu Michailidžiu. Pastarajam ši dvikova taip pat bus debiutas UFC varžybose.

Šį neeilinį visai Lietuvai mūšį tiesiogiai rodys „TV3 Sport“ kanalas ir vaizdo transliacijų internetu platforma „Go3“. Transliacijos pradžia liepos 16 dieną 3.00 val.

Lietuvos ir Graikijos kovotojai grumsis pussunkio svorio (iki 93 kg) kategorijoje.

26 metų 191 cm ūgio M.Bukauskas, kuris taps pirmuoju lietuviu UFC narve, kitų organizacijų MMA kovose šventė 10 pergalių ir patyrė tik 2 pralaimėjimus. Pastaruoju metu jis laimėjo 6 kovas iš eilės. M. Bukauskas abusyk suklupo 2016 metais. Lietuvos atstovas pernai tapo „Cage Warriors“ varžybų nugalėtoju. Paskui kartą apgynė čempiono diržą.

31-erių 183 cm A.Michailidžio „Spartano“ statistika MMA varžybose panaši. Graiko sąskaitoje – 12 pergalių ir 3 nesėkmės. Jis triumfavo septyniose iš paskutinių aštuonių akistatų su varžovais. Šešiose iš šių kovų Graikijos sportininkas nokautavo oponentus pirmajame raunde.

Dauguma lažybų bendrovių favoritu įvardija M.Bukauską, kuris yra gerokai aukštesnis už savo priešininką. Lietuvos kovotojas turėjo varžytis su brazilu Viniciumi Moreira, tačiau pastarajam buvo diagnozuotas koronavirusas.

Lietuvis, kurį treniruoja tėvas Gintas Bukauskas, per karantiną intensyviai sportavo namuose, kuriuose yra įsirengęs sporto salę.

MMA atstovas M.Bukauskas gimė Klaipėdoje, tačiau po trejų metų su tėvais persikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją. Jis beveik nekalba lietuviškai, tačiau teigia viską suprantąs. M.Bukauskas žengs į narvą apsigaubęs ir Lietuvos, ir Didžiosios Britanijos vėliavomis, tačiau akcentavo, kad yra tikras lietuvis, o ne britas.

„Labai nekantrauju pradėti savo kelionę UFC. Amerikietiški kalneliai prasideda. Tai bus įrašyta į Lietuvos sporto istorijos vadovėlius. Tai mane įpareigoja. Noriu visam pasauliui įrodyti, kad mes, lietuviai, esame kieti kovotojai. Lietuva yra mano kraujyje“, – kalbėjo M.Bukauskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lukas
2020-07-15 14:16:39
tikras lietuvis o lietuviskai kalbet nemoka :D
Atsakyti
Fpiz-2
2020-07-15 15:10:26
Tai tu tokioj situacijoj būtum dėjęs ant Lietuvos - ok...
Tomas
2020-07-15 17:46:17
Namajunas irgi tikra lietuve, nors gime USA, lietuviskai irgi ni bum bum
Fpiz-2
2020-07-15 18:29:58
Šneka Namajūnas lietuviškai, aišku netobulai ir nelaisvai toli gražu, bet šneka. Panašiai kaip aš rusų kalba - žinau ir jaučiu kad darau daug klaidų, bet nieks kolkas nei pasityčiojo ir nei pasiskundė. Nesuprantu išvis tokių, kurie kompleksuoja klaidas daryt šnekėdami ne pirmąja savo kalba. Kaip tik parodai kad nesi linkęs savo komforto zonoj užsidaryt