Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

 Jorge Masvidalis po „UFC 251“ turnyre patirto pralaimėjimo prieš UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempioną Kamaru Usmaną yra susitelkęs tik į vieną – revanšą.

J.Masvidalis (35-14 MMA, 12-7 UFC) nori kuo greičiau gauti antrąjį šansą kovoti dėl čempiono diržo, nors K.Usmanui pralaimėjo vieningu teisėjų sprendimu.

J.Masvidalis į šią kovą atėjo likus vos šešioms dienoms iki jos, kai pakeitė koronavirusu susirgusį Gilbertą Burnsą. Šiomis sąlygomis J.Masvidalis negalėjo nieko pastatyti prieš K.Usmaną, o rezultatas jį gąsdina.

Įvairūs šaltiniai skelbė, kad „UFC 251“ turnyro transliacijų buvo parduota 1,3 milijonai, o tai įrodo, kad J.Masvidalis tikrai yra žvaigždė, tačiau jis neieško tik „pinigų kovos“ ir jeigu reikėtų pasirinkti bet kurį sekantį savo varžovą, jis mato tik vieną.

„Ar jie galėtų pasiūlyti man didesnius vardus, už kuriuos gaučiau daugiau pinigų?“, – ESPN klausė J.Masvidalis. „Taip, faktas. Tačiau jeigu reikia rinktis man, tai būtų K.Usmanas. Į kovą atėjau likus šešioms dienoms iki jos, kai niekas to nedarė. Daugelis žmonių sako, kad jie būtų stoję į kovą, tačiau kas tai padarė? Paklauskite Dana White‘o, kas pasakė, kad aš to nedaryčiau, nes jis tai padarys? Jeigu būtų mano valia, stočiau prieš K.Usmaną kuo greičiau. Man nerūpi, ar jie gali pasiūlyti man didesnes kovas, nes noriu K.Usmano“.

Kadangi J.Masvidalio banko sąskaita dabar pasipildys solidžia suma, jam nebereikia ieškoti „pinigų kovos“, o titulas – kur kas svarbesnis.

„Galite man pasakyti, kad kovosiu su Conoru McGregoru ir man sumokės X, Y, Z JAV dolerių bei tai bus didžiausia kova organizacijos istorijoje“, – sakė J.Masvidalis. „Manau, kad man jau pakankamai kompensuota, kad galėčiau toliau daryti teisingus sprendimus. Tai nėra apie pinigus, aš noriu to prakeikto diržo, esu užsispyręs ir žinau, kad esu geresnis už K.Usmaną ir noriu tai įrodyti. Noriu vėl kovoti. Iš jo pergalės nieko neatimu, jis laimėjo pirmąjį mūšį, padarykime tai dar kartą ir viskas, o tada žiūrėsime, kas bus po to. K.Usmanas yra tas dalykas, kurio noriu labiausiai“.

J.Masvidais teigė, kad žino, kur suklydo pirmoje kovoje ir žino, kur gali būti geresnis, esant idealiomis sąlygomis. Jis po „UFC 251“ turnyro teigė, kad nesiruošia teisintis dėl vėlyvo prisijungimo į šią kovą. Dabar jo tikslas pagerinti savo fizinę formą, nes žino, kad tai būtų raktas į pergalę, jeigu jam būtų suteiktas revanšas prieš K.Usmaną.

„Žinoma, aš nebuvau geriausioje formoje. Kai man paskambino, aš sporto salėje tiesiog palaikiau įprastą formą. Bėgiojau, kilnojau svorius ir ant kilimėlio nebūdavau keturis kartus per savaitę, tačiau dabar mano pagrindinis prioritetas yra geresnė forma. Daugiau ilgų nuotolių bėgiojimo ir panašių dalykų. Kai gausiu skambutį, pradėsime specifines treniruotes kovai ir padarysiu viską, ką galiu geriausio. Nenoriu teisintis, nenoriu nieko atimti iš K.Usmano, nes net ir sutikęs kovoti likus šešioms dienoms iki turnyro, aš esu pavojingas gyvulys.

Aš visą laiką esu tikras ir manau, kad jūs tai matote. Tai buvo kova dėl tikro turto ir jis jas laimi dažniau, nei pralaimi. Nenoriu iš jo nieko atimti, palikime tai revanšui. Leisiu savo veiksmams kalbėti garsiau nei žodžiams“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Deludo
2020-07-15 22:29:21
Nesutinku, jog Masvidal neturi šansų prieš Usman, jis daug geresnis Stand up kovoj, kur kita sykį užtenka vieno gero smūgio, Masvidal savo karjeros pike, matęs daug kovų ir IQ yra aukštas kovose, jeigu bus Rematch, manyčiau Masvidal laimėtų, nes jis to diržo labai nori, įdės daug darbo, kad jis būtų jo, Kamaru yra geras atletas, stiprus ir labai geri grabling įgūdžiai, bet Stand Up kovoj, įgūdžiai labai vidutiniai,taip, nukautavo Colby, bet manęs neįtikino jo smūgiavimo įgūdžiai, laukiam Rematch, kuris mano nuomone, bus labai įdomus
Atsakyti
fg
2020-07-15 16:45:37
Masvidalis tik liežuviu plakti moka.
Atsakyti
Mark Hunt
2020-07-15 10:24:27
Neturi jis beveik jokiu sansu, per daug geras wrestleris usmanas. Vel ijungs ta savo dalbajobiska spaudimo prie narvo rezima ir baigsis. Sita kova paziurejus, tai Lewis su Ngannou atrodo kaip desimtmecio kova.
Atsakyti