Kendra Lust, Jamesas Rodriguezas, Shannon de Lima ir Zinedine'as Zidane'as | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Kendra Lust, Jamesas Rodriguezas, Shannon de Lima ir Zinedine'as Zidane'as | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Kolumbijos futbolo žvaigždė Jamesas Rodriguezas prieš porą dienų minėjo 29-ąjį savo gimtadienį. Tiesa, jo išvakarėse kolumbietis galėjo išgirsti ne pačią maloniausią Madrido „Real“ trenerio Zinedino Zidane‘o žinutę.

„Nežinau, ar Jamesas dar žais už „Real“, - taip atsakė Z.Zidane‘as neseniai vykusioje spaudos konferencijoje.

J.Rodriguezas pastaruoju metu visai nebepatenka į „Real“ stratego planus. Kolumbietis, pratęsus sezoną, nuo suolo pakilo tik kartą, kai sužaidė apie 15 minučių prieš „Real Sociedad“. Dar penkerias rungtynes jis praleido ant suolo, o paskutiniuose trijuose mačuose net nebuvo įtrauktas į sudėtį. J.Rodriguezo negelbėja ir tai, kad „La Ligoje“ yra padidintas leidžiamų keitimų skaičius.

Prieš keletą metų vienu ryškiausių futbolo talentų vadintas J.Rodriguezas kontraktą su „Real“ turi iki 2021 m. vasaros. Dabar jo vertė yra drastiškai nukritusi, o tai traukia potencialius pirkėjus. Kalbama, kad J.Rodriguezo norėtų „Manchester United“, o pats kolumbietis mieliau matytų save Madrido „Atletico“ gretose, nors ir supranta, kad šią vasarą „Real“ tikrai neparduos jo aršiems konkurentams.

Kol J.Rodriguezas išgyvena prastą karjeros laikotarpį, kolumbiečio nuotaiką nusprendė pakelti porno žvaigždė Kendra Lust. Ji yra viena iš vos 290 žmonių, kuriuos J.Rodriguezas seka „twitter“ tinkle.

Milijonus sekėjų turinti K.Lust pasveikino futbolininką su gimtadieniu: „Su gimtadieniu, Jamesai. Tikiuosi, kad buvo geras vakarėlis.“

Internautai iš karto ėmė poruoti K.Lust su J.Rodriguezu ir pasijuokė, kad šita žinutė yra didžiausia kolumbiečio pergalė 2020 m. Jie vienas kitą pradėjo sekti 2018 m., kai kolumbietis išsiskyrė su Daniella Ospina.

Tiesa, K.Lust ir J.Rodriguezas romanas šiuo laikotarpiu – sunkiai tikėtinas. K.Lust yra ištekėjusi, o J.Rodriguezas draugauja su Shannon de Lima. Pernai jiems surogatinė motina pagimdė berniuką.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.