Pasibaigęs. 10-10 21:30
Eurolyga
Bayern
70
Žalgiris
98
Pasibaigęs. 10-11 16:50
LKL
Lietkabelis
89
Rytas
84
Pasibaigęs. 10-11 19:10
LKL
Neptūnas
102
Gargždai
74
Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. Vakar 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. Šiandien 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. Šiandien 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. Šiandien 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. Šiandien 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
GYVAI. IV kėlinys, 1 min.
Europos taurė
Venezia
76
Neptūnas
49
Rytoj, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
EA7 Emporio Armani
-
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-

„Neptūnas“ atsiriboja nuo politinės S.Galdiko veiklos

2020-07-14 15:56
Galdikas | BNS nuotr.

Galdikas | BNS nuotr.

Klaipėdos „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas bandys siekti vietos Lietuvos Respublikos Seime. Liepos mėnesį Darbo partijos suvažiavime jo kandidatūra buvo patvirtinta Klaipėdos Baltijos rinkimų apygardoje.

Klaipėdos krepšinio klubas „Neptūnas“ yra politiškai neutrali organizacija ir nepriklauso ar neremia kokios nors vienos politinės jėgos ar kandidatų. Klubas atsiriboja nuo bet kokių Simo Galdiko veiksmų ir sprendimų, kurie yra priimami ir susiję su politine veikla.

„Gerbiame Simo apsisprendimą ir norą savo ateitį sieti su politika. Negalime įtakoti ar kitaip žaboti jo pasirinkimų. Su juo esame pasirašę dvejų metų kontraktą ir tikimės, kad Simas, visų pirma, parodys atsidavimą aikštelėje ir sirgaliams“, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė klubo sporto direktorius Dainius Vaitelis.

„Būdamas krepšininku galiu tik paremti iniciatyvas, išreikšti savo nuomonę, gal būt būti išgirstas mane sekančių žmonių. Būdamas Seime galiu betarpiškai prisidėti prie pokyčių mūsų valstybėje, nes tik čia kuriami įstatymai, už juos balsuojama, tik čia galiu problemas, apie kurias nuolat girdžiu, spręsti sistemiškai. Mano pasirinkimas yra visiškai nesusijęs su krepšinio ,,Neptūnas“ klubu, tai mano asmeninis pasirinkimas ir jokiu būtų niekada nekenkčiau klubui ir jo reputacijai. Priešingai, kai baigsiu karjerą noriu išlikti šalia ir prisidėti prie jo gerovės, kad klubas pasiektų tas aukštumas, kuriuose kadaise buvome“– tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas.

S.Galdikas su pertraukomis Klaipėdos miesto komandoms atstovavo 12 sezonų, o pastaruosius du sezonus nešiojo „Neptūno“ kapitono raištį, kurį nešios ir artėjančiame sezone.

Praėjusį LKL sezoną 203 cm ūgio ir 113 kg svorio centras fiksavo po 6,3 taško bei 2,6 atkovoto kamuolio, tuo metu Čempionų lygoje – 8,4 taško, 5,3 atkovoto kamuolio bei 11,5 naudingumo balo.

Klaipėdos „Neptūnas“ su 33-ejų vidurio puolėju Simu Galdiku pasirašęs kontraktą iki 2022-ųjų metų. 

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų