M.Pultaražinsko planas: „peržengtas“ D.Rimkus ir iššūkiai N.Lukošiūnui bei I.Osininui (6)

2020.07.14 15:36
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Matas Pultaražinskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Matas Pultaražinskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Mačiau, kad jis toliau ringe daro visokias nesąmones, – patraukė pečiais klubo „Titanas“ devyniolikmetis kovotojas Matas Pultaražinskas, prabilęs apie visų labai laukiamą ir jau artėjančią kovą su „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“ auklėtiniu Dovydu „Rimkenzo“ Rimkumi.

M.Pultaražinskas matė jau kelias D.Rimkaus kovas, tačiau sužavėtas neliko.

„Nusivyliau Dovydu po kovos „KOK Classic“ turnyre, – sakė M.Pultaražinskas. – Tačiau supratau, kad problemų ringe su juo tikrai neturėsiu.

- Matai, bet jau ganėtinai seniai tave patį matėme ringe, – paklausiau M.Pultaražinsko.

- Taip, paskutinį kartą, žiūrovai mane matė KOK ringe lapkričio mėnesį. Vėliau turėjau kovoti su Dovydu Rimkumi. Tačiau nuvykęs į Europos Muay Thai čempionatą gavau traumą – plyšo ausies būgnelis. Gydytojai, deja, neleido kovoti.

Matas Pultaražinskas ir Dovydas Rimkus | Instagram.com nuotr

Matas Pultaražinskas ir Dovydas Rimkus | Instagram.com nuotr

- Prabėgo nemažai laiko nuo dienos, kai D.Rimkus metė tau iššūkį. Per tą laiką jis jau kelis kartus žengė į ringą. Ar stebėjai jo kovas?

- Porą kovų mačiau. Deja, mačiau ir jo pasirodymą „KOK Classic“ turnyre. Nusivyliau Dovydu, kuris sukovojo ganėtinai prastai. Tačiau yra ir gerų šio reikalo pusių – visiškai nepergyvenu dėl mūsų kovos – net neabejoju savo pergale.

- Kalbėdamas su sportas.lt D.Rimkus taip pat sakė, jog nė kiek nepergyvena. Pasak jo, esi jam patogus varžovas.

- Jis man irgi patogus (juokiasi). Mačiau jo kovas, mačiau visas jo nesąmones. Atvirai? Manau, kad antrame raunde turėčiau jį pakirsti.

- Tosios D.Rimkaus „nesąmonės“ – jos netrikdo?

- Viskas gerai, tegul daro, nepergyvenu. Aš irgi savimi labai pasitikiu. Jis darys savo darbą, o aš vykdysiu kovos planą. Išsiaiškinsime, kuris stilius ir kovos filosofija yra geresnė. Ar jaudinuosi? Negaliu atsakyti dėl šios kovos, tačiau prieš bet kurią kovą, žinoma, ima jauduliukas. Tačiau, kaip taisyklė, įžengus į ringą visas jaudulys išgaruoja. Į priekį veda noras laimėti.

Matas Pultaražinskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Matas Pultaražinskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

- Kada tavo gyvenime įvyko didysis „kovotojo lūžis“?

- Kuomet nuvažiavau į pasaulio Muay Thai čempionatą, kuris vyko Tailande. Kovojau prieš „ONE Championship“ kovotoją. Laimėjau. Tai suteikė man labai daug pasitikėjimo savo jėgomis. Manau, kad būtent tada supratau, kad mano kelias yra ringas.

- Esi Muay Thai kovotojas...

- Užsiimu Muay Thai, tačiau man labiau patinka kikboksas, nes aš nemėgstu klinčo. Kai rengiamės kikbokso kovoms, klinčo nebūna ir nesmūgiuojame alkūnėmis.

- Greičiausiai, nėra baisu žengti į ringą, kai išgyveni klubo „Titanas“ treniruotes?

- Geresnių kovotojų negu klube „Titanas“ ringe tikrai nesutiksiu (šypsosi). Manau, kad „Titanas“ – vienareikšmiškai geriausias ir rimčiausias klubas Lietuvoje.

Marius Misiūnas, Mindaugas Narauskas ir Matas Pultaražinskas (stovi nugara)

Marius Misiūnas, Mindaugas Narauskas ir Matas Pultaražinskas (stovi nugara)

Marius Misiūnas, Mindaugas Narauskas ir Matas Pultaražinskas (stovi nugara) | Instagram.com nuotr 

- Kaip matai savo karjerą?

- Esu jaunas kovotojas, tačiau pasiekimų netrūksta, bet visada norisi daugiau. Tikiu, kad eisiu toli. Kol kas mėgaujuosi procesu. Dabar Lietuvoje turime krūvą jaunų ir perspektyvių kovotojų... Žinoma, ne visus juo mėgstu. Manau, kai D.Rimkų nugalėsiu, sulauksiu nemažai „iškvietimų“. Nežinau, ar su visais sutiksiu kautis ringe, nes, mano manymu, ateina laikas, kuomet turėčiau kovoti ir dėl čempiono diržo.

- Jau tarsi peržengei kovą su D.Rimkumi...

- Nes aš niekada neabejoju prieš savo kovas. Nesuku sau galvos, ar laimėsiu, ar pralaimėsiu. Žinau, kad laimėsiu.

Matas Pultaražinskas | Instagram.com nuotr

Matas Pultaražinskas | Instagram.com nuotr

- D.Rimkui tai bus labai svarbi karjeros kova. Ką ji reikš tavo karjerai?

- Taip, Dovydas, kai pralaimės, galės slėptis po lapais, o aš „laimėsiu“ sekėjų „Instagram’e“. Nuo jo visi turėtų pereiti pas mane. Tiesiog įrodysiu, kad esu geresnis. Manau, kas domisi mūsų sportu, neabejoja, kas nugalės.

- OK, keliaukime toliau. Kas po kovos su D.Rimkumi svorio kategorijoje iki 69 kilogramų? Su kuo dar norėtumei susitikti ringe?

- Nauris Lukošiūnas... Lyg jis jau yra pasirengęs didžiajam sugrįžimui į ringą. Norėčiau ringe susitikti su juo. Vėliau? Pabandyčiau mesti svorį iki 65 kilogramų, o ten jau išbandyti save su Igoriu Osininu. Šioje svorio kategorijoje čempiono diržą turi Pok Billas. Manau, mano kovos su šiais kovotojais sulauktų daug dėmesio. Tačiau dabar apsistokime ties D.Rimkumi. Ateityje pamatysime, kur viskas nuves.

Matas Pultaražinskas (dešinėje) | Instagram.com nuotr

Matas Pultaražinskas (dešinėje) | Instagram.com nuotr

- Dažna klaida koviniame sporte – nuvertinamas varžovas. Nebijai padaryti šios klaidos?

- Visko būna, bet savimi reikia tikėti. Aš D.Rimkaus nenuvertinu. Jis sportuoja, rengiasi kovoms... Mačiau ir festivaliuose pajudėjo. Aš irgi sportuoju, žinau, ką nuveikiu salėje, žinau, ką galiu.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Boxxx
2020-07-15 00:29:05
Kovą tarp abiejų jau išpiarinta,dabar beliko tik jos sulaukti. Patirties ir rimtesnių kovų man atrodo turėjo Mantas, pirmoje kovoje manau jis ir turėtų nugalėt. Bet bus įdomu pasižiūrėti, ką šiai kovai pasiūlys Dovydas,nes reklamos kovai jis pridarė MAXI :) Abu jauni,abiems linkiu parodyt gerą kovą ! O Simonaitis šaunuolis,vaidybinį darbą atlieka šauniai, kad ir kas ką apie jį bešnekėtu.
Atsakyti
Muay Thai
2020-07-14 19:00:31
prieš kova vėl nusiims bus trūkias kita būgnelis
Atsakyti
Gerai
2020-07-14 17:55:39
Gerai, kad ne vien rimkenzo jau bando piarintis. Na, o ar šitas bičas nepraras pasitikėjimo savim įlipęs į ringą su rimkenzo dar pažiūrėsim. Šneka visi teisingai, o poto pažiūrėsim
Atsakyti
X
2020-07-14 17:51:14
Teoriškai kaip ir turėtų susitvarkyti su rimkenzo, bet čia dvikovinis sportas ir tikrai visko būna. Rimkenzo šleivas ir kreivas ir tikrai daro beleką ringe, tačiau kadangi arogancijos ir pasitikėjimo savimi netrūksta, tai dar netyčia gali užmesti kokį "kreivą" per barzdą ir rezultatas gali būti ne pakirsiu antram raunde, o oij bl uždekit šviesas...
Atsakyti
buves specnaz
2020-07-14 15:58:17
svarbiausia nuvertinti varzova. padeda
Atsakyti
Zit
2020-07-14 15:49:54
Maladec, senai reikia ta sudplauki nuleist ant zemes, palaikau
Atsakyti