Rita Mockienė bei Marija Šiaučiūnaitė | Michailo Levino nuotr.

Rita Mockienė bei Marija Šiaučiūnaitė | Michailo Levino nuotr.

 Savaitgalį Birštoną okupavo tenisininkai – septyniuose šio miesto kortuose praūžė trečiojo Vytautas Mineral SPA-TenisoNamai.lt dvejetų taurės turnyro kovos. 115 teniso entuziastų iš visos Lietuvos varžėsi vyrų, moterų bei mišrių dvejetų varžybose, o tarp dalyvių buvo ir gausus būrys Latvijos tenisininkų.

Vyrų dvejetų Top divizione triumfavo Augustinas Karkauskas ir Darius Banys. Duetas finale 6:3, 6:1 nugalėjo pernykščius čempionus Mantą Mikalopą bei Aleksą Kolobovą, o per visą turnyrą nepralaimėjo nė seto. Beje, A.Karkauskas iškovojo ir antrą taurę, drauge su Erika Buntiene laimėdamas mišrių dvejetų varžybas.

„Įsiminė tiek vyrų dvejetų pusfinalis, tiek finalas, mačai buvo įtempti, nors rezultatas gal tos kovos, kuri buvo, neatspindi. Prieš turnyrą galėjau pasvajoti apie pergalę tarp mišrių dvejetų, nes praėjusiais metais su Erika taip pat laimėjome ir norėjosi pakartoti – kai turiu tokią partnerę, viskas paprasta. O vyrų dvejetuose tikėjausi patekti į trejetą, bet pirmos vietos nesitikėjau“, – komentavo A.Karkauskas.

Beje, tenisininkas per pastaruosius trejus metus Birštone triumfavo net keturis kartus: be šiųmečių pergalių jis 2018 metais drauge su Martynu Eimontu laimėjo vyrų dvejetus, o pernai su E.Buntiene – mišrius dvejetus.

„Norėčiau padėkoti savo puikiems partneriams, kad padėjo man laimėti, bei organizatoriams už trejus puikius metus“, – sakė A.Karkauskas.

Moterų dvejetų varžybos buvo žaidžiamos rato, o ne atkrintamųjų varžybų principu. Likus vienam susitikimui paaiškėjo, kad į čempionių titulą pretenduoja dvi poros, tačiau ne jos susitiko korte paskutinio mačo metu.

Radvilės Zeikutės ir Sigitos Ligeikienės pergalė 3:6, 7:6(9), 10:5 prieš Svajūnę Vadopalaitę ir Eveliną Jakštaitę lėmė, kad nugalėtojomis tapo Rita Mockienė bei Marija Šiaučiūnaitė.

„Laukiau finalinio žaidimo. Kai pažiūrėjau lentelę, mačiau, kad viskas priklauso nuo paskutinio mačo. Pasisekė, kad Radvilė ir Sigita laimėjo, o mes tapome pirmos. Dabar reikės dalintis prizais, – nusijuokė R.Mockienė. – Ar tikėjomės laimėti? Jei nesitikėtumėme, tai neitumėme žaisti. Visada tikiesi visko, ko geriausio, o parodo rezultatas. Visos tarpusavyje daug žaidžiame, visos viena kitą pažįstame – varžovės buvo tikrai labai stiprios.“

Vytautas Mineral SPA turnyre vyko ir antrų pagal pajėgumą divizionų kovos: ten vyrų dvejetus laimėjo Audrius Šeškus ir Žydrūnas Velička, moterų – Kristina Siliūnas ir Daina Uldukienė, o mišrių – Gediminas Valiukėnas bei Dalia Sadeckienė.

Visi varžybų rezultatai buvo pateikiami realiu laiku internete bei specialiuose televizoriaus ekranuose teniso aikštynuose, o tai ne tik užtikrino sklandų renginį dalyviams, bet ir leido aistruoliams sekti rezultatus nebūnant kortuose.

Dvejetų taurės turnyrą organizavo TenisoNamai.lt – daugiau nei 10 metų veikiantis didžiausias Lietuvoje teniso projektas, vienijantis per 3000 tenisininkų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.