Paulius Motiejūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Paulius Motiejūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas antradienį surengė spaudos konferenciją, kurioje kalbėjo apie komandai aktualius dalykus.

Šiandien „Žalgiris“ paskelbė, kad vyr. treneriu tapo Martinas Schilleris.

„Džiaugiamės, kad radome trenerį. Manome ir matėme, kad jis ambicingas treneris. Jam tiko ir patiko mūsų esama sudėtis.

Dar niekada neturėjome tiek daug kandidatų. Agentai daug rašė, patys treneriai kreipėsi. Kalbėjome su lietuviais treneriais, bet supratome, jog reikia stratego, kuris dirbtų su komanda, o ne jo paso. Rimtai kalbėjome su 4 kandidatais, o pavardžių buvo 30–40“, – teigė P.Motiejūnas.

Artimiausiu metu paaiškės trenerių štabas.

„Kalbėsimės šiandien ir pradėsime dėliotis. Renkame savo asistentus, kuriuos galime rekomenduoti. Nemanau, kad 100 proc. lietuviškas štabas“, – sakė specialistas.

Jis pripažino, kad tokios patirties treneris gali būti rizika.

„Rizika yra, bet galvojame, kad tai yra privalumas, jog nėra žinomas Europoje ir jo niekas nėra išskautinęs. Matėme jo didelį norą ateiti ir pasinaudoti šansu. Kalbėjome apie krepšinį tiek JAV, tiek Europoje. Sutarėme, kad nėra ne vieno blogo ar gero stiliaus – reikia rasti tinkamiausią variantą, kad būtų pasiektos pergalės. Tikimės, kad augs treneris ir mes kartu augsime su juo. Pasirašėme garantuotą dvejų metų sutartį. Reikės kantrybės, reikės dirbti“, – kalbėjo P.Motiejūnas.

Jis po kelių savaičių turėtų atvykti į Kauną: „Manome, kad rugpjūčio pirmą arba antrą savaitę. Jis nori kuo greičiau atvykti. Dėliosimės dabar pasiruošimo etapą“.

Per artimiausias dienas turėtų paaiškėti Jocko Landale‘o, Nigelio Hayeso ir Thomaso Walkupo likimai.

„Laukiame, kad komandos branduolys liktų. Lieka kelios dienos dėl sutarčių nutraukimo. Su Landale‘o agentais kalbame, kad jis nori išvykti į NBA, bet dabar susijaukusi situacija. Bandome sudaryti sąlygas ir nepalikti klubo padėtyje, kai spalį sužinome, ar jis lieka.

Vyksta kalbos ir su Hayeso bei Walkupo agentais“, - sakė specialistas.

Kokia situacija su Artūru Milakniu?

„Norime, kad jis liktų ir vedame derybas. Viliamės, kad greitu metu pasieksime susitarimą“, - sakė P.Motiejūnas.

„Žalgiris“ greitai gali paskelbti ir apie kitus naujokus.

„Darbas pradėtas ir su keliais žaidėjais esame derybų finišo tiesiojoje. Reikia išlaukti kelias dienas ir viskas paaiškės“, - sakė P.Motiejūnas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

LD
2020-07-15 00:45:52
Nors ir tikejausi kad ims turka palaikau zalgirio sprendima. Tikiuosi treneris tobules ir nepropoguos bek-mesk stiliaus krepsinio kaip G lygoj:)
Atsakyti
kasaras
2020-07-14 15:24:47
dziaugiuosi,kad zalgirio naujuoju treneriu tapo schileris-manau,kad bus kietas riesutelis eurolygoje,o ir pati zalgirio komanda renkasi visai nebloga-pagal sudeti.maladiec,paulius.
Atsakyti
Fanas
2020-07-14 14:31:57
manau gerai is JAV turetu greiesni zaidimo stiliu ivest kas patrauklu akiai
Atsakyti
minc1o
2020-07-14 13:20:35
Na ir gerai, nelabai zinomas treneri, nezinos niekas zaidimo filosofijos,is interviu atrodo,kad tai ko reikia mums,bet paziuresim kas nutiks.Pabandom su situo, mazu paeis :D
Atsakyti
Fanas
2020-07-14 14:30:36
manau gerai is JAV greitesni zaidimo stiliu turetu ivest kas partauklu akiai