Rose Namajunas | Organizatorių nuotr.

Rose Namajunas | Organizatorių nuotr.

 Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) rengiamas kol kas įspūdingiausias šių metų MMA turnyras – „UFC 251“. Turnyro programoje numatytos net trys titulinės kovos, tačiau daugumai Lietuvos MMA sirgalių įdomiausia akistata įvyko dar prieš jas, kai į narvą žengė 28-erių Rose Namajunas (9-4). Lietuvių kilmės kovotoja siekė revanšo prieš taip pat 28-erių brazilę Jessicą Andradę (20-8).

Po trijų raundų kovos teisėjų nuomonės išsiskyrė. Du iš jų pergalę skyrė R.Namajunas (29:28, 29:28), o vienas matė J.Andrade (28:29) pranašumą. Pastarojo teisėjo sprendimas daug ką nustebino, nes pirmus du raundus lietuvių kilmės kovotoja atrodė kur kas pranašesnė ir atliko daug daugiau tikslių smūgių.

R.Namajunas ir J.Andrade už geriausią vakaro kovą gavo po 50 tūkst. JAV dolerių premiją.

„Rose kovos pradžioje atrodė fenomenaliai. Ji fantastiškai dirbo kojomis, aktyviai judėjo, kontroliavo distanciją. Tai buvo puiki kova. Geriausia vakaro kova. Nukeliu kepurę tiek prieš Rose, tiek prieš Jessicą“, - sakė buvęs dvigubas UFC čempionas Danielis Cormier.

R.Namajunas šių metų pabaigoje turėtų susikauti su kine Weili Zhang dėl pasaulio čempionės diržo. D.Cormier pareiškė, jog R.Namajunas kovos stilius būtų neparankus kinei, tačiau W.Zhang yra kito lygio kovotoja.

„Nežinau, ar Rose gali nugalėti Zhang. Nežinau, kas apskritai gali nugalėti Weili. Ji kitame lygyje. Ji yra kalno viršūnėje ir tai įrodė kovoje su Joanna. Visoms sunku prieš ją, nes ji labai didelė ir stipri. Manau, kad Rose kovos stilius tiktų tai kovai, bet aš nedrįsčiau kam nors prognozuoti pergalės prieš Weili“, - pridėjo D.Cormier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

To aha
2020-07-17 13:26:56
Namajunas,kokia tau namajunaite.Puse seimos amerikiečiai,lietuvoi buvo tik pora kartu per gyvenima,lietuviškai nesneka. ji amerikietė (turi lietuviško kraujo) ir visos čia jos sasajos su Lietuva.Pilietybe-amerikiete.Namajunaite blet nejuokink...
Atsakyti
mirka3
2020-07-14 14:18:02
Joana parodė, kad Zhang nėra neliečiama. Rose laimėjo prieš Joaną švariai. Andrade buvo labai neparanki varžovė. Rose trūksta agresijos.
Atsakyti
camp303
2020-07-14 20:01:05
Jeigu Rose bus paruošta, kaip antrai kovai prieš Joana, tai prieš Weili yra dideli šansai laimėti taškais.
Tomas
2020-07-14 14:04:07
Man taip atrodo, kad Rose yra tokia kovotoja, kuri niekad negali buti nurasoma. Ji gali bet ka nugalet. Maniau, kad rematcha Andrade laimes, bet Namajunas proved me wrong. Jei Rose tures pilna normalia pasiruosimo stovykla, be jokiu mental issues, tai tada sakyciau Namajunas bus nauja cempione
Atsakyti
aha
2020-07-16 12:13:14
Jo, kažkaip su tais verksmingais momentais ir "mental issues"... nu kiek galima? Kas dėl Zhang, tai ten kiborgas, kaip ir Andrade (tik Andrade - lėta)... į jų anatomiją ir fizinius parametrus pasižiūrėjus kyla klausimų dėl testosterono lygio natūralumo, kai dėl Namajūnaitės tokių klausimų tikrai nekyla, atrodo kaip paprasta mergaičiukė.