„Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ | Organizatorių nuotr.

„Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ | Organizatorių nuotr.

 „Gera dovana – RD signs“ komanda liepos 16–18 d. Palangoje vykstančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ startuos su praeitų metų prizininku – lenktyniniu bolidu „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“. Komanda nusiteikusi kovingai: tikslas – pagerinti praeitų metų rezultatus ir ant pakylos lipti dar aukščiau.

Komandai vadovaus ilgametę tarptautinių lenktynių patirtį turintis Marius Batūra, o už automobilio vairo pasikeisdami sės profesionalūs lenktynininkai – Egidijus Gutaravičius, Paulius Paškevičius, Audrius Butkevičiaus ir Žilvaras Aleksas. Kaip vieną pagrindinių šių metų pranašumų  E. Gutaravičius išskiria lenktynininkų  ir visos komandos patirtį.

„Tokia sprinto trasa reikalauja didelio susikaupimo, greitų sprendimų ir reakcijos. Tau reikia juodai dirbti, todėl didelę įtaką sėkmingam pasirodymui turi vieninga bei stipri komanda, geras automobilio paruošimas, taktika, ir, žinoma, dalis sėkmės“,  – pasakoja komandos vadovas.

Įspūdžio dovanų platinimo įmonės „Gera dovana“ vadovas Ernestas Vasiliauskas teigia, kad, valdant „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“, ilsėtis nėra kada.

„Tai išskirtinis automobilis, kurį vairuojant negali atsipalaiduoti. Vos prilietus akseleratoriaus pedalą, bolidas šauna į priekį, o variklio riaumojimas užburia ne tik važiuojančius, bet ir stebinčius iš šalies. Be to, „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ – dar ir čempionas, kuris jau triumfavo Europos bei pasaulio taurės čempionatuose. Tikimės, kad mūsų komanda apgins praėjusių metų titulą ir ant pakylos lips dar aukščiau“, – ambicijų neslepia E. Vasiliauskas.

Žymusis lenktyninis bolidas iki 100 km/val. įsibėgėja per 3 sekundes. Ši sportinė automobilio versija, lyginant su gatvėms skirtu automobiliu, turi lengvesnį kėbulą, sumontuotus saugos lankus, sportines sėdynes ir specialius 6 taškų saugos diržus. Tai GT klasės automobilis, kurio svoris yra 1270 kg, galia 620 AG, o maksimalus greitis – 285 km/val.

Prognozuojama, kad pagrindinė kova lenktynėse vyks tarp GT Open klasės „Lamborghini“ ir „Porshe“ vairuojančių komandų. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.