„Man United“
120 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Koebenhavn“
Deivesonas Figueiredo | Instagram.com nuotr

Deivesonas Figueiredo | Instagram.com nuotr

 Liepos 19-ą dieną Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) įvyks 32-ejų metų brazilo Deivesono Figueiredo (18-1) ir 35-erių metų amerikiečio Josepho Benavidezo (28-6) dvikova dėl visų lengviausio svorio (iki 125 svarų arba 56,7 kg) pasaulio čempiono titulo.

Dar visai neseniai šiai kovai buvo iškilusi reali grėsmė, mat D.Figueireido koronaviruso testas buvo teigiamas. Tuomet jo vadybininkas Wallidas Ismailas pareiškė, kad tai negali būti teisingas testo rezultatas.

„Jis negalėjo turėti teigiamo testo, nes COVID-19 prasirgo prieš du mėnesius“, – kalbėjo W.Ismailas.

Praėjusį vakarą D.Figueiredo sulaukė pakartotinio testo rezultato. Šį sykį jis buvo neigiamas. Pranešama, kad brazilas iš San Paulo išskris į Paryžių, o tuomet nusileis Abu Dabyje. Ten jam reikės atlikti dar du koronaviruso testus ir praleisti 48 valandas karantine.

UFC svorio kategorija iki 56,7 kg pasaulio čempiono neturi jau daugiau nei pusę metų. Dar 2019 m. gruodžio 20 d. diržą be kovos atidavė amerikietis Henry Cejudo.

D.Figueiredo ir J.Benavidezas pirmą kartą dėl laisvo diržo kovėsi vasario 29 d. Tada D.Figueiredo nesugebėjo numesti svorio prieš kovą, bet techniniu nokautu nugalėjo J.Benavidezą, kuris vienintelis pretendavo iškovoti čempiono diržą, nes buvo numetęs svorį. Tai reiškė, kad svorio kategorija iki šiol liko be čempiono.

Anot W.Ismailo, šiuo metu D.Figueiredo sveria mažiau nei 135 svarus (61,24 kg). Jo teigimu, tai – geras ženklas, mat likus tiek pat laiko prieš pirmąją tarpusavio kovą brazilas svėrė net 145 svarus (65,77 kg).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.