„Lietkabelis“
III kėlinys, 9 min.
61
:
70
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Geriausios visų laikų futbolo aprangos | „Twitter“ nuotr.

Geriausios visų laikų futbolo aprangos | „Twitter“ nuotr.

 ESPN futbolo žurnalistai, bendraudami su kolegomis iš viso pasaulio, pristatė geriausių visų laikų futbolo aprangų reitingą. Į sąrašą buvo įtrauktos tiek klubų, tiek rinktinių aprangos, įvertintos tiek namų rungtynių, tiek išvykos, tiek trečiosios aprangos.

Nuspręsta pirmąją vietą atiduoti „Sampdorios“ klubo namų aprangai, dėvėtai 1990-1992 m. sezonuose. Tuo laikotarpiu klubui atstovavo tokie žaidėjai kaip Roberto Mancini, Gianluca Vialli, Pietro Vierchowoodas ir Attilio Lombardo.

„Ketvirta apranga iš Italijos dešimtuke ir ta, kurią visi iš karto atpažįsta. „Sampdoria“ neturi tiek titulų kaip „Juventus“ ar „Milan“, tačiau gali pasigirti ikoniška apranga. Jos spalvų derinys reprezentuoja anksčiau įvykusį dviejų komandų – „Sampierdarenese“ ir „Andrea Doria“ – susijungimą. Pirmosios komandos spalvos buvo raudona ir juoda, o antrosios – mėlyna ir balta. Šią „Asics“ aprangą „Sampdoria“ žaidėjai dėvėjo sėkmingiausiame periode komandos istorijoje, kai laimėjo pirmą ir vienintelį „Scudetto“, - rašo ESPN ekspertai.

Įdomu tai, kad ketvirta vieta skirta „Brescia“ išvykų aprangai 2003-2004 m. sezone. Tuomet šios komandos marškinėlius vilkėjo ir Marius Stankevičius. ESPN tokią aukštą vietą skyrė ne tik dėl išskirtinio aprangos dizaino, bet ir dėl to, kad su šia apranga karjerą baigė legendinis Roberto Baggio.

Geriausių visų laikų futbolo aprangų dvidešimtuką rasite žemiau esančioje fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų