Jahreau Shepherdas | Instagram.com nuotr

Jahreau Shepherdas | Instagram.com nuotr

 Užsienio žiniasklaida pranešė apie kraupų nusikaltimą šį savaitgalį Londone (Anglija), kai po išpuolio žuvo MMA kovotojas Jahreau Shepherdas (6-2).

Jamaikiečių kilmės anglas kartu su šeima ir draugais buvo lauke, kur šventė savo 30-ies metų jubiliejų. Barbekiu metu J.Shepherdas buvo užpultas ir subadytas. Vėliau atvykusių pareigūnų ir medikų pastangos buvo bevaisės – kovotojas mirtinai nukraujavo.

„Buvau barbekiu, bet anksti išėjau namo, nes auginu du mažus vaikus. Iki mano išėjimo viskas buvo gerai. Jahreau mama dabar sugniuždyta... Jis buvo nuostabus žmogus, sutikdavęs padėti visiems. Jis gyveno koviniu sportu ir labai laukė, kai jo salė vėl bus atidaryta ir jis galės planuoti kitą savo kovą“, - pasakojo J.Shepherdo pusseserė Tanisha Shepherd.

Anglas 2018 m. debiutavo „Bellator“ ir nugalėjo Marciną Zywicą. Vėliau J.Shepherdas kovėsi menkiau žinomose organizacijose ir turėjo 5 pergalių seriją. Paskutinė jo kova vyko 2020 m. vasario 15 d., kai anglas teisėjų sprendimu nugalėjo Quinteną DeVreughtą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų