Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą liepos 16 d. rytą UFC narve debiutuos lietuvis Modestas Bukauskas (10-2). Jis pussunkio svorio kategorijoje susikaus su graiku Andreasu Michailidžiu (12-3), kuris visai neseniai pakeitė koronavirusu užsikrėtusį brazilą Viniciusą Moreirą.

Antradienį bus surengta kovotojų svėrimo procedūra. M.Bukauskas su A.Michailidžiu turės sverti ne daugiau nei 206 svarus (93,44 kg), jei nenorės gauti piniginės baudos.

Lietuvis prieš turnyrą dažnai dalinasi informacija apie savo svorį. Pastarąją naktį M.Bukauskas atskleidė, kad sveria 207,8 svaro (94,26 kg). Taigi, per 48 valandas jam buvo likę numesti mažiau nei 1 kg. Manoma, kad dėl svorio metimo problemų neturės ir graikas. Nors jis turėjo mažiau laiko pasiruošti kovai, tačiau jis įprastai kaunasi vidutinio svorio (185 svarai, 83,91 kg) kategorijoje.

Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

Prieš keletą valandų M.Bukauską į savo studiją pasikvietė UFC fotografai. Ten lietuvis pozavo nuotraukoms ir pristatomiesiems kovos klipams.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

saulius
2020-07-14 18:31:24
sėkmės lietuvaičiui,duos Dievas,pasiseks.
Atsakyti