Įrašas iš naktinio klubo | „Twitter“ nuotr.

Įrašas iš naktinio klubo | „Twitter“ nuotr.

 Internete neseniai pasklido įrašas, kuriame vyras, labai panašus į Erlingą Haalandą, yra išstumiamas iš naktinio klubo Norvegijoje ir ginčijasi su vyriškiu, kuris veikiausiai atliko apsaugos darbuotojo funkciją.

Iki šiol nepatvirtinta, kas iš tiesų nutiko tą naktį Norvegijoje ir ar tai tikrai buvo E.Haalandas, bet nemaža dalis užsienio žiniasklaidos padarė išvadą, jog tai buvo garsusis puolėjas. Įrašas vien „twitter“ tinkle peržiūrėtas daugiau nei 2 mln. kartų.

Kalbas apie galimą sūnaus šėliojimą naktiniuose klubuose patvirtino ir jo tėvo Alfie Haalando žinutė: „Nagi, Erlingai, grįžk prie darbo. Didelių miestų naktinis gyvenimas skirtas ne tau.“

19-metis E.Haalandas tik 2020 m. pradžioje prisijungė prie Dortmundo „Borussios“, bet per 18 rungtynių komandos gretose spėjo įmušti net 16 įvarčių. Per mažiau nei pusę sezono jis „Bundesligoje“ spėjo užimti 6-ą vietą rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.