Gilbertas Burnsas ir Leonas Edwardsas | Instagram.com nuotr

Gilbertas Burnsas ir Leonas Edwardsas | Instagram.com nuotr

 Po to, kai „UFC 251“ turnyre Kamaru Usmanas dominavo prieš Jorge Masvidali, kitu jo varžovu gali būti tik vienas iš dviejų kovotojų: Gilbertas Burnsas arba Leonas Edwardas.

G.Burnsas (18-3 MMA, 12-3 UFC) yra įsitikinęs, kad jis yra kitas varžovas dėl daugybės priežasčių. Iš pradžių G.Burnsas turėjo kovoti prieš K.Usmaną, tačiau jo koronaviruso testas buvo teigiamas ir jį pakeitė J.Masvidalis. UFC prezidentas Dana White‘as tvirtino, kad brazilas tikrai vėl sulauks savojo šanso.

G.Burnsui nepatiko visi, kurie mano kitaip ir priešais K.Usmaną stato L.Edwardsą, įskaitant ir ESPN žurnalistą Arielį Helwani.

„K.Usmanas padarė tai, ką ir turėjo padaryti, ypač po to, kai pralaimėjo pirmąjį raundą (mano kortelėje). J.Masvidalis atrodė pavargęs, nes neturėjo pilnos treniruočių stovyklos, bet K.Usmanas užsidirbo tą pergalę. G.Burnsas prieš L.Edwardsą turėtų būti kita kova. Nugalėtojas gautų K.Usmaną. Vienintelis teisingas dalykas“, – rašė A.Helwani.

„Vienintelis teisingas dalykas? Nagi... Žinau, kad tu manęs nemėgsti, bet man tai nerūpi. Faktas yra tas, kad aš nokautavau penktą numerį reitinge ir dominavau prieš buvusį čempioną, numerį pirmą. Leonas turėjo gerų pergalių, bet nei prieš vieną iš penketuko, todėl tikrasis bosas Dana White‘as sako, kad aš kitas. Tai vienintelė teisybė“, – atrašė G.Burnsas.

L.Edwardsas (18-3 MMA, 10-2 UFC) savo pusėje turi kitų faktų: pusvidutinio svorio kategorijoje pagal pergalių seriją jis nusileidžia tik K.Usmanui ir turi jų jau aštuonias. Jis jau yra pralaimėjęs dabartiniam čempionui K.Usmanui, tačiau ta kova vyko 2015 m., kai jų kovoje nefigūravo čempiono titulas.

L.Edwardsui buvo siūlomas revanšas „UFC 251“ turnyre, tačiau jis negalėjo jo priimti dėl karantino Anglijoje, o tuomet organizacija atsigręžė į G.Burnsą.

„K.Usmanas padarė tai, ką ir reikėjo. Gera pergalė. Dabar kažkas paimkite ir išmeskite tą BMF titulą į šiukšlių dėžę, tuo tarpu prie mano pergalių serijos pridėkite Woodley vardą. Visi žino, kad aš jį išrūkysiu. Gilbertai, stok į eilę ir galėsi gauti savo šansą, kai aš ir Kamaru išsiaiškinsime“, – rašė L.Edwardsas.

Netrukus L.Edwardsas atsakė ir į prieš tai buvusį G.Burnso įrašą, kuriame jis atsakinėjo A.Helwani.

„Užščiaupk savo burną, nes esi ten, kur esi, tik dėl sėkmės ir aplinkybių. Tu neturi vietos tarp geriausių penketuko ir tai žinai, todėl prisėsk ir patylėk. Tu nokautavai 46 metu seną džiudžitsu vyruką ir nemotyvuotą ir išsekusį T.Woodley“, – rašė L.Edwardsas.

„Ką tu įveikei? Darbininką „Kaubojų“? Skirtingu teisęjų sprendimu Gunnarą Nelsoną? Rafaelis dos Anjos vienintelis tikras vyrukas, kurį tu įveikei, tačiau jis nėra tarp penkių geriausių. Taip pat tu kovoji tik kartą ar du per dvejus metus! Prisėsk ant kėdės, bosas jau pasakė, kad aš esu kitas“, – atrašė G.Burnsas.

„Prisimink, kad tu gavai T.Woodley kovą tik todėl, kad aš negalėjau. Tu gavai titulinę kovą taip pat todėl, kad aš negalėjau. Tu visada esi žingsniu už manęs“, – atšovė L.Edwardsas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lukas
2020-07-13 10:23:02
Man tai visiškai aišku kas turėtų gaut kovą dėl titulo su Usmanu - Gilbert Burns. Jis sąžiningai užsidirbo 1 vietą reitinge ir per pusę metų kovojo jau 2 kartus. Leon Edwards išvis šiais metais dar nekovojo. Aš nesuprantu tokių pasakymų kaip "tu gavai tą kovą, nes aš negalėjau" ir t.t. Tai gerai jeigu tu nieko negali, tai atsirado kitas kuris viską galėjo, tas kovas laimėjo ir nori toliau kovoti. Gilbert Burns'as yra no. 1 contender ir jis turi gaut kovą dėl titulo. Tą patį pasakė ir pats Dana White'as.
Atsakyti