Ričardas Berankis ir Novakas Djokovičius | Organizatorių nuotr.

Ričardas Berankis ir Novakas Djokovičius | Organizatorių nuotr.

 Serbas Novakas Djokovičius prieš keletą savaičių organizacijos Adrijos teniso turo turnyrą, tapusį koronaviruso židiniu.

Tąkart užsikrėtė ne tik geriausias pasaulio tenisininkas, bet ir jo žmona, dar keletas žaidėjų bei trenerių. Tiesa, praėjus 10 d. nuo teigiamo koronaviruso testo N.Djokovičius pranešė, kad jis su žmona Jelena jau pasveiko nuo šios ligos.

Šį šeštadienį N.Djokovičių vėl buvo galima išvysti korte. Jis nusprendė pasitreniruoti su geriausiu Lietuvos tenisininku Ričardu Berankiu. Lietuvis Serbijoje praleido dvi savaites, žaisdamas Rytų Europos čempionate, ir toliau treniruojasi Janko Tipsarevičiaus akademijoje.

Jau rugpjūčio 31-ą dieną Niujorke (JAV) turėtų startuoti vienas svarbiausių metų teniso turnyrų – „US Open“. Visgi, pastarosiomis dienomis JAV fiksuoja rekordinius naujus koronaviruso atvejus ir tai kelia abejonių dėl šio turnyro surengimo. Savo abejones buvo išsakęs ir N.Djokovičius.

„Dar nežinau, ar žaisiu „US Open“ turnyre. Ten dabar sparčiai auga koronaviruso atvejų skaičius ir tai yra neparanku turnyro organizatoriams“, - pasakojo serbas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.