Charlesas Leclercas ir Sebastianas Vettelis | Scanpix nuotr.

Charlesas Leclercas ir Sebastianas Vettelis | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį Austrijoje vyko antrosios „Formulės 1“ sezono lenktynės – Štirijos GP. Jose visišką fiasko patyrė „Ferrari“ komanda.

Abu „Ferrari“ pilotai startavo rikiuotės viduryje ir abu baigė lenktynes per keletą pirmųjų ratų. Monakietis Charlesas Leclercas („Ferrari“) netinkamai įvertino situaciją ir trenkėsi į komandos draugą vokietį Sebastianą Vettelį („Ferrari“). Pastarajam lūžo galinis sparnas, tad lenktynes jam baigėsi iš karto. Ch.Leclercas sugadino priekinį sparną, po apsilankymo boksuose jis dar grįžo lenktynes, bet po kelių minučių grįžo atgal į boksus ir baigė savo pasirodymą, tad „Ferrari“ užėmė dvi paskutines vietas.

Incidentas:

„Esu nusivylęs savimi. Aš atsiprašau, bet žinau, kad to – per maža. Sebas šiandien niekuo nenusikalto. Nuvyliau visą komandą po to, kai ji visą savaitę sunkiai dirbo, kad anksčiau atvežtų atnaujinimus. Pernelyg troškau „atsilošti“ jau pirmajame rate. Aš iš to pasimokysiu“, - sakė Ch.Leclercas.

Tuo tarpu S.Vettelis pripažino, kad komandos draugo manevras jį nustebino: „Tuo metu kovojau su dar dviem varžovais, į trečią posūkį jau ir taip sukome trise, todėl buvau labai nustebintas. Nesitikėjau, kad Charlesas mėgins daryti kažką panašaus, nemanau, kad jam buvo pakankamai vietos. Labai apmaudu. Ateityje tokių dalykų reikėtų vengti, nors šį kartą aš nelabai ką kito galėjau padaryti. Važiavau atsargiai ir konservatyviai, nes vietos jau ir taip buvo mažai.“

„Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto patikino, kad jie neieškos kaltų: „Nemanau, kad šioje situacijoje yra ką pasakyti lenktynininkams. Liūdna taip baigti lenktynes, nuo jų pradžios praėjus vos 2 ratams. Tai blogiausia įmanoma savaitgalio pabaiga, kuris ir taip mums buvo labai sudėtingas. Dabar ne laikas ieškoti atsakingų ir kažką kaltinti, dabar laikas dirbti išvien.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.