Lietuvos čempionato prizininkai apvaliojoje aikštelėje | Organizatorių nuotr.

Lietuvos čempionato prizininkai apvaliojoje aikštelėje | Organizatorių nuotr.

 Šiandien pasibaigė dvi dienas Vilniuje LOSC šaudykloje vykęs šaudymo į skraidančius taikinius Lietuvos čempionatas apvalioje (SKEET) ir tranšėjinėje (TRAP) aikštelėse.

Tranšėjinėje aikštelėje Lietuvos čempiono titulą apgynė marijampolietis Rytis Sventickas. Jis kvalifikacinėse varžybose pataikė į 92 taikinius iš 125 galimų, o finale (kuriame dalyvavo šeši geriausiai kvalifikacinėse varžybose pasirodę sportininkai) pataikė į 42 lėkštutes iš 50 galimų. Sidabras atiteko vilniečiui kvalifikacinių varžybų nugalėtojui Aleksėjui Zareckiuj (kvalifikacija 104 iš 125 ir finale 38 iš 50), kuris pranoko trečioje vietoje likusį kitą marijampolietį Donatą Blaškevičių (kvalifikacijoje 101 iš 125 ir finale 26 iš 40).

Apvalioje aikštelėje įtemptoje kovoje čempiono titulą apgynė Lietuvos šaudymo rinktinės lyderis Tokijo Olimpinių žaidynių atrankai besirengiantis vilnietis Ronaldas Račinskui. Jo rezultatas 111 iš 125 kvalifikacinėse varžybose ir 50 iš 60 finale. Sidabrą pelnė kvalifikacinių varžybų nugalėtojas estas Tonu Tammist (kvalifikacijoje 114 iš 125, finale 48 iš 60). Bronzą atiteko vilnietei Alisai Bogdanovai (kvalifikacijoje 113 iš 125, finale 39 iš 50).

Rugpjūčio pradžioje stipriausi Lietuvos šauliai dalyvaus Baltijos čempionato trečiajame etape Rygoje. Apvalioje aikštelėje pirmąjį etapą vykusi Vilniuje laimėjo Ronaldas Račinskas, antrąjį vykusi Taline laimėjo suomis E. Kallioinen. Tranšėjinėje aikštelėje abu etapus laimėjo Estijos atstovas A. Kull.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų