Alexanderis Volkanovskis | Organizatorių nuotr.

Alexanderis Volkanovskis | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) „UFC 251“ mišrių kovos menų (MMA) turnyre įvyko revanšinė 31-erių australo Alexanderio Volkanovskio (22-1) ir amerikiečio Maxo Holloway (21-6) dvikova. Po 5 raundų teisėjams teko priimti sudėtingą sprendimą. Vienas iš jų matė nežymią M.Holloway persvarą (48:47), bet kiti du tokiu pat rezultatu pergalę skyrė A.Volkanovskiui, tad australas apgynė UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Apklausa

1. Kas turėjo laimėti kovą?

Pilnas kovos įrašas:

Po apylygės kovos pasipylė skundai teisėjų atžvilgiu. Į spaudos konferenciją atėjęs UFC prezidentas Dana White‘as negalėjo patikėti galutiniu rezultatu.

„Negalime visko palikti spręsti tiems vyrukams. Mes turime prastų teisėjų. Nežinau, ar Maxas jau čia buvo, bet esu tikras, kad jis dabar sugniuždytas. Ar kas nors iš žurnalistų būtų atidavę pergalę Volkanovskiui? Niekas? Dėl trečios jų kovos dar nieko negaliu pasakyti. Pažiūrėsime, kas nutiks ateityje“, - kalbėjo D.White‘as.

Garsūs MMA kovotojai irgi buvo nepatenkinti teisėjų sprendimu.

„Šitas sprendimas visiškai nelogiškas. Maxas laimėjo tą kovą“, - rašė UFC lengvo svorio kategorijos laikinasis pasaulio čempionas Justinas Gaethje.

„Aš būčiau atidavęs Maxui pirmus 3 raundus! Velniava! Tai skaudu, žmogau. Užjaučiu Maxą, bet sveikinu Volkanovskį“, - rašė Aljamainas Sterlingas, kuris veikiausiai šiemet susikaus su Piotru Janu dėl pasaulio čempiono diržo.

Sprendimas nepatiko ir garsiam ESPN žurnalistui Stephenui A. Smithui: „Atsiprašau, bet tai nebuvo geras sprendimas. Aš būčiau atidavęs Holloway pirmus 3 raundus. Volkanovskis sumažino distanciją ir „pasiėmė“ ketvirtą raundą, taip pat laimėjo ir penktą raundą, bet vis tiek maniau, kad jis pralaimės raundais 2:3. Mano nuomone, tai buvo blogas sprendimas.“

Komentarai po kovos | Organizatorių nuotr.

Komentarai po kovos | Organizatorių nuotr.

Trumpai ir aiškiai apie šią kovą pasisakė geriausias Lietuvos profesionalus boksininkas Egidijus Kavaliauskas: „Vagystė! Maxas yra nugalėtojas.“

Egidijaus Kavaliausko komentaras | Organizatorių nuotr.

Egidijaus Kavaliausko komentaras | Organizatorių nuotr.

A.Volkanovskis po kovos pareiškė sutinkantis, kad po 5 raundų rezultatas buvo 2:2. Jis taip pat pridėjo manantis, kad tikrai laimėjo lemiamą raundą, kuriame 2 kartus parvertė varžovą.

„Prieš paskutinį raundą rezultatas buvo 2:2. Turėjau laimėti lemiamą raundą ir pademonstravau čempionišką charakterį. Šį kartą negalėjau naudoti kojų spyrių taip dažnai, kaip norėjau, bet vis tiek padariau savo darbą. Įrodžiau, jog kovos eigoje galiu prisitaikyti prie varžovo taktikos ir surasti naujų efektyvių ginklų. Parodžiau, kad turiu aukštą kovinio sporto IQ. Dabar esu geriausias puslengvio svorio kategorijos kovotojas pasaulyje. Mano tikslas yra įsirašyti į istoriją kaip geriausias visų laikų šios svorio kategorijos kovotojas. Norint tai padaryti, reikia daug kartų apginti diržą ir padaryti tai prieš reitingo lyderius“, - kalbėjo A.Volkanovskis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų