„Sevilla“
55 min.
2
:
0
Atsinaujins po sek
„Roma“
Alexanderis Volkanovskis | Organizatorių nuotr.

Alexanderis Volkanovskis | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) „UFC 251“ mišrių kovos menų (MMA) turnyre įvyko revanšinė 31-erių australo Alexanderio Volkanovskio (22-1) ir amerikiečio Maxo Holloway (21-6) dvikova. Po 5 raundų teisėjams teko priimti sudėtingą sprendimą. Vienas iš jų matė nežymią M.Holloway persvarą (48:47), bet kiti du tokiu pat rezultatu pergalę skyrė A.Volkanovskiui, tad australas apgynė UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Apklausa

1. Kas turėjo laimėti kovą?

Pilnas kovos įrašas:

Po apylygės kovos pasipylė skundai teisėjų atžvilgiu. Į spaudos konferenciją atėjęs UFC prezidentas Dana White‘as negalėjo patikėti galutiniu rezultatu.

„Negalime visko palikti spręsti tiems vyrukams. Mes turime prastų teisėjų. Nežinau, ar Maxas jau čia buvo, bet esu tikras, kad jis dabar sugniuždytas. Ar kas nors iš žurnalistų būtų atidavę pergalę Volkanovskiui? Niekas? Dėl trečios jų kovos dar nieko negaliu pasakyti. Pažiūrėsime, kas nutiks ateityje“, - kalbėjo D.White‘as.

Garsūs MMA kovotojai irgi buvo nepatenkinti teisėjų sprendimu.

„Šitas sprendimas visiškai nelogiškas. Maxas laimėjo tą kovą“, - rašė UFC lengvo svorio kategorijos laikinasis pasaulio čempionas Justinas Gaethje.

„Aš būčiau atidavęs Maxui pirmus 3 raundus! Velniava! Tai skaudu, žmogau. Užjaučiu Maxą, bet sveikinu Volkanovskį“, - rašė Aljamainas Sterlingas, kuris veikiausiai šiemet susikaus su Piotru Janu dėl pasaulio čempiono diržo.

Sprendimas nepatiko ir garsiam ESPN žurnalistui Stephenui A. Smithui: „Atsiprašau, bet tai nebuvo geras sprendimas. Aš būčiau atidavęs Holloway pirmus 3 raundus. Volkanovskis sumažino distanciją ir „pasiėmė“ ketvirtą raundą, taip pat laimėjo ir penktą raundą, bet vis tiek maniau, kad jis pralaimės raundais 2:3. Mano nuomone, tai buvo blogas sprendimas.“

Komentarai po kovos | Organizatorių nuotr.

Komentarai po kovos | Organizatorių nuotr.

Trumpai ir aiškiai apie šią kovą pasisakė geriausias Lietuvos profesionalus boksininkas Egidijus Kavaliauskas: „Vagystė! Maxas yra nugalėtojas.“

Egidijaus Kavaliausko komentaras | Organizatorių nuotr.

Egidijaus Kavaliausko komentaras | Organizatorių nuotr.

A.Volkanovskis po kovos pareiškė sutinkantis, kad po 5 raundų rezultatas buvo 2:2. Jis taip pat pridėjo manantis, kad tikrai laimėjo lemiamą raundą, kuriame 2 kartus parvertė varžovą.

„Prieš paskutinį raundą rezultatas buvo 2:2. Turėjau laimėti lemiamą raundą ir pademonstravau čempionišką charakterį. Šį kartą negalėjau naudoti kojų spyrių taip dažnai, kaip norėjau, bet vis tiek padariau savo darbą. Įrodžiau, jog kovos eigoje galiu prisitaikyti prie varžovo taktikos ir surasti naujų efektyvių ginklų. Parodžiau, kad turiu aukštą kovinio sporto IQ. Dabar esu geriausias puslengvio svorio kategorijos kovotojas pasaulyje. Mano tikslas yra įsirašyti į istoriją kaip geriausias visų laikų šios svorio kategorijos kovotojas. Norint tai padaryti, reikia daug kartų apginti diržą ir padaryti tai prieš reitingo lyderius“, - kalbėjo A.Volkanovskis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Auriax
2020-07-13 13:55:02
tas volkanowskis visiskai tuscias buvo pirmus 3 roundus,net ir tuos 2 likusius vos ne vos laimejo
Atsakyti
camp303
2020-07-13 09:33:36
Viskas teisingai. Maxas nesugebėjo užtikrintai dominuoti. Trečias raundas tik statistiškai buvo jo, bet pasiėmė Volkanovskis. Penktame irgi nepadarė, tai ką privalėjo. Be to Maxas ne čempionas buvo. Pirma kova daugiau klaustukų kėlė. Hollovay geras Loma draugas, tai normalu, kad ir Egis savus palaiko :)
Atsakyti
Nenusikalbek
2020-07-14 15:11:30
Kai du pirmus raundus gauni po nokdauna, trecia pralosi akivaizdziai. Ketvirta ciut istempi ir laimi penkta. Ir aklam aisku, kad kova laimejo maxas. Zodziu galeciau daug isiplest bet nemanau ,kad verta. Volka kova pralose akivaizdziai. O apie statistikas tai maxas pirma kova pralose tik statistiskai low kickais.;))))))
camp303
2020-07-14 23:43:39
Gali nesiplėsti. Trečias raundas buvo apylygis, bet Volkanovski pataikė geriau ir to raundo eigoje perlaužė kovos eigą. Tai nesunku buvo užfiksuoti, net tiesiogiai stebint, o visi trys teisėjai tai patvirtino atiduodami raundą Volkanovski. Tai maža tikimybė, kad pačio argumentai kažko verti.
Champ
2020-07-12 20:30:12
Volkanovskis laimėjo čempioniškus raundus , bet neužtikrintas ir geriausiu atveju tik apylygis 3 raundas sukėlė visą šitą šurmulį
Atsakyti