Alexanderis Volkanovskis ir Maxas Holloway | Organizatorių nuotr.

Alexanderis Volkanovskis ir Maxas Holloway | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) „UFC 251“ mišrių kovos menų (MMA) turnyre įvyko revanšinė 31-erių australo Alexanderio Volkanovskio (22-1) ir amerikiečio Maxo Holloway (21-6) dvikova.

Pirmasis raundas prasidėjo apylygiai, o geriausią smūgį jame atliko M.Holloway. Jis paskutinėmis sekundėmis spyriu į galvą pasiuntė australą į nokdauną. Tiesa, A.Volkanovskis labai greitai atsistojo, o raundas netrukus baigėsi. Per pirmąsias 5 min. abu kovotojai atliko po 19 tikslių akcentuotų smūgių. A.Volkanovskis bandė laikytis savo standartinės taktikos ir dažniau atakuoti varžovą į kojas, tačiau antrojo raundo pabaigoje po M.Holloway atakos vėl suklupo.

Taktinė apylygė kova tęsėsi ir toliau. Tiesa, trečiajame ir ketvirtajame raunduose nežymiai pranašesnis atrodė čempionas, tad prieš lemiamą raundą rezultatas galėjo būti lygus. Penktajame raunde tęsėsi apylygė kova. Likus apie 2 min. A.Volkanovskis atliko varžovo parvertimą, bet parteryje išbuvo tik keletą sekundžių. Paskutinėmis sekundėmis australas dar sykį parvertė varžovą. Jis parteryje jau nieko nebespėjo padaryti, bet A.Volkanovskis taip užsidirbo papildomų balų.

Po 5 raundų teisėjams teko priimti sudėtingą sprendimą. Vienas iš jų matė nežymią M.Holloway persvarą (48:47), bet kiti du tokiu pat rezultatu pergalę skyrė A.Volkanovskiui, tad australas apgynė UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Nugalėtojo paskelbimas:

Kovos statistika:

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

A.Volkanovskis pratęsė įspūdingą 19-os pergalių seriją, kuri prasidėjo dar 2013 m. gruodžio 14 d. UFC narve australas yra nenugalėtas: 9 kovos – 9 pergalės.

M.Holloway 925 dienas išbuvo pasaulio čempionu, kol 2019 m. gruodžio 14 d. sutiko A.Volkanovskį. Kovai prireikė visų 5 raundų, po kurių teisėjai vienbalsiai atidavė pergalę australui (48:47, 48:47, 50:45). M.Holloway tai buvo pirmas pralaimėjimas puslengvio svorio kategorijoje nuo 2013 m. kovos su Conoru McGregoru. Tiesa, 2019 m. amerikietis bandė taikytis ir į aukštesnės – lengvo svorio – kategorijos pasaulio čempiono diržą, bet kovą dėl laikinojo titulo pralaimėjo tautiečiui Dustinui Poirier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų