Kovos akimirka | „Twitter“ nuotr.

Kovos akimirka | „Twitter“ nuotr.

  Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) įvyko kol kas įspūdingiausias šių metų MMA turnyras – „UFC 251“, kurio pagrindinę programą atidarė 2,6 mln. sekėjų „instagram“ socialiniame tinkle turinti 26-erių amerikietė Paige VanZant ir viena perspektyviausių svorio kategorijos iki 125 svarų (56,7 kg) kovotojų 26-erių metų brazilė Amanda Ribas.

Paskutinę savo kovą pagal dabartinį UFC kontraktą turėjusi P.VanZant pačioje jos pradžioje praliejo varžovės kraują iš nosies, tačiau A.Ribas labai greitai pervedė kovą į parterį ir atlikusi alkūnės sąnario laužimą iškovojo pergalę vos per 2 min. 21 sek.

Po pergalės A.Ribas trumpam netramdė ir nors neįvardino būsimos varžovės vardo, tačiau sakė, kad norėtų susitikti su stipria priešininke.

Tai buvo jau ketvirtoji A.Ribas pergalė iš eilės. UFC organizacijoje ji jau įveikė Emily Whitmire, Mackenzie Dern, Randa Markos ir dabar P.VanZant.

P.VanZant pralaimėjo jau ketvirtą kovą iš pastarųjų šešių, vykusių per paskutinius penkerius metus. 2015 m. ji užbaigė pralaimėdama Rose Namajunas, vėliau įveikė Bec Rawlings, tada sekė dviejų iš eilės pralaimėjimų serija Michelle Waterson ir Jessica-Rose Clark, o 2019 m. pradžioje ji iškovojo pergalę prieš Rachael Ostovich.

Šaltiniai užsienyje skelbia, kad P.VanZant gali pasukti į WWE amerikietiškas imtynes ir jau pradėjo derybas su šia organizacija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kaka
2020-07-12 07:29:34
Gera foto :)
Atsakyti