Jeanas-Francois Caronas | Youtube.com nuotr.

Jeanas-Francois Caronas | Youtube.com nuotr.

 Šeštadienį „World‘s Ultimate Strongman“ surengė paskutinį suplanuotą renginį koronaviruso pandemijos metu – pasaulio rekordo siekė britas Adamas Bishopas ir kanadietis Jeanas-Francois Caronas.

Abu sportininkai nusprendė pasivaržyti 400 kg štangos atkėlimo rungtyje. J-F.Caronas anksčiau jau buvo atkėlęs tokio svorio štangą 5 kartus ir dalinosi pasaulio rekordu su estu Rauno Heinla bei gruzinu Konstantinu Janašija. A.Bishopas su J-F.Caronu tikėjosi pakelti štangą 6 ar net 7 kartus ir pasiekti pasaulio rekordą, bet jų viltys greitai dužo.

A.Bishopas startavo galingai, greitai pakėlė štangą 4 kartus, bet padarė klaidą 5-ojo mėginimo metu ir vėliau nebepakėlė štangos. Negana to, brito štanga buvo per sunki ir svėrė 402,5 kg. J-F.Caronas startavo lėčiau ir taip pat pakėlė štangą 4 kartus. Vėliau kanadietis ilgą laiką bandė atgauti jėgas ir pamėgino paskutinėmis sekundėmis pakelti štangą 5-ą sykį, tačiau patyrė traumą.

Galiūnų dvikova baigėsi lygiosiomis, o pasaulio rekordas nebuvo pagerintas. Beje, abiems galiūnams teisėjavo lietuvis Žydrūnas Savickas.

Renginio įrašas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.