Ksenija ir Sergejus Pesjakovai | Instagram.com nuotr

Ksenija ir Sergejus Pesjakovai | Instagram.com nuotr

 Rusijos „Premier“ lygos sezono atnaujinimas praėjusį mėnesį virto farsu. Rostovo „FK Rostov“ komandoje koronavirusas buvo nustatytas 6 žaidėjams. Dėl šios priežasties visa pagrindinė ekipos sudėtis turėjo būti 14 dienų uždaryta izoliacijoje. „FK Rostov“ paprašė nukelti rungtynes su Sočio „PFC Sochi“, tačiau jų varžovai atkirto, kad su tuo nesutinka.

Rostovo ekipai neliko kur dėtis ir teko siųsti į Sočį savo jaunių (iki 18 metų) komandą. Ironiška, kad jau pirmąją minutę jauniai įmušė įvartį, tačiau netrukus Sočio klubas ėmė dominuoti ir galiausiai laimėjo rezultatu 10:1 (4:1).

„FK Rostov“ klubo žaidėjų Sergejaus Pesjakovo, Aleksejaus Jonovo ir Jegoro Baburino bei vyriausiojo trenerio Valerijaus Karpino žmonos „pasveikino“ Sočio komandą su pergale, parodydamos vidurinius pirštus.

Drąsus merginų gestas patiko ne visiems. Ksenija Pesjakova nusprendė pasidalinti žinutėmis, kurių sulaukė po šios nuotraukos.

„Žiūrėk, kad tau Sočyje nesulaužytų pirštų už šį gestą“, - rašė vienas iš internautų.

Tuo tarpu kitas internautas pastebėjo, kad K.Pesjakova dažnai vaikštinėja Sočio mikrorajone – Kirovske: „Dažnai vaikštinėji Kirovske, katyte. Grynos kekšės.“

K.Pesjakova su šeima išties neseniai atvyko į Sočį ir pripažino, kad tokie grasinimai ją privertė sunerimti. Moteris pagalvojo ir apie galimybę kreiptis į „Rostov“ apsaugos darbuotojus.

„Ir iš kur atsiranda tokių žmonių? Dabar galvoju, ar man jus tiesiog užblokuoti, ar kreiptis į „Rostov“ apsaugos darbuotojus?“, - svarstė K.Pesjakova.

Po minėtų gėdingų rungtynių su Sočio klubu Rostovo pagrindinės ekipos nariai buvo išleisti iš izoliacijos ir jau kitame ture 2:1 įveikė Tulos „Arsenal“.

„Rostov“ su 43 tšk. Rusijos lygoje užima 5-ą vietą tarp 16 komandų ir turėtų patekti į UEFA Europos lygos atranką. Sočio klubas žaidžia prasčiau, turi 30 tšk., užima 12-ą vietą ir dar turės pakovoti dėl išlikimo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų