Anarbekas Čingizas | Youtube.com nuotr.

Anarbekas Čingizas | Youtube.com nuotr.

 2018 m. birželį dviems Meksikos futbolo rinktinės gerbėjoms išvyka į Rusijoje vykusį pasaulio čempionatą vos nesibaigė tragiškai. Birželio 16 d. Maskvoje taksi vairuotojas įvažiavo į pėsčiųjų grupę, tarp kurių buvo ir dvi futbolo fanės.

Per incidentą buvo sužeisti septyni žmonės. Viena moteris patyrė vidutinio lygio sužalojimus, kiti šeši pėstieji nukentėjo menkiau. Abi futbolo gerbėjos nukentėjo nežymiai.

Vėliau paaiškėjo, kad taksi vairavo Anarbekas Čingizas iš Kirgizijos. Jis teisinosi, kad nemiegojo 20 valandų, todėl sumaišė pedalus ir vietoj stabdžių paspaudė akseleratorių.

2019 m. A.Čingizas nusprendė pratęsti karjerą koviniame sporte, bet jau antrajame raunde buvo nokautuotas profesionalaus kovotojo ruso Viktoro Mitkovo (11-6).

Pergalę kirgizui pavyko pasiekti neseniai vykusiame kovų be pirštinių turnyre. Į narvą žengęs A.Čingizas po 3 raundų teisėjų sprendimu įveikė Rusijos nacionalinės gvardijos narį Rinatą Nadrovą. Beje, trečiajame raunde „taksistas“ dar pasiuntė varžovą į nokdauną.

Kovos įrašas nuo 16:20 min.:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ooo
2020-07-11 23:49:33
Trūksta žodžių......
Na prie ko čia tas Rusijos nacgvardijos narys ir tas terorisitinis išpuolis?
Kokia žiniasklaida tokie ir straipsniai
Atsakyti