Gilbertas Burnsas | „Stop“ kadras

Gilbertas Burnsas | „Stop“ kadras

 Su Kamaru Usmanu dėl UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono titulo „UFC 251“ turnyre turėjęs susikauti Gilbertas Burnsas užsikrėtė koronavirusu, o į jo vietą stojo Jorge Masvidalis.

Visgi G.Burnsas neprarado galimybės kovoti dėl titulo: UFC prezidentas Dana White‘as patvirtino, kad G.Burnsas susikaus su K.Usmano ir J.Masvidalio kovos nugalėtoju.

„Jis yra pirmasis pretendentas į titulą, jis rikiuojasi pirmoje reitingo vietoje pasaulyje. Tas vaikis yra alkanas, jis nori kovoti ir tapti pasaulio čempionu. Kadangi jis pirmoje vietoje, tai jį pastato į labai gerą poziciją“, – sakė D.White‘as.

Pats G.Burnsas dabar karantinuojasi namuose ir įsitaisęs ant fotelio stebės „UFC 251“ turnyrą per televiziją. Nors J.Masvidalio ir K.Usmano dvikova intriguoja tūkstančius sirgalių visame pasaulyje, tačiau G.Burnsas mano, kad tai bus nuobodi kova.

„Manau, kad Kamaru dominuos šioje kovoje“, - sakė G.Burnsas. „Daugybę žmonių daug tikisi iš šios dvikovos, tačiau ji gali pakrypti tik dvejomis kryptimis: J.Masvidalis jį prigaus ir nokautuos per du raundus arba, kaip aš manau, Kamaru dominuos.

Manau, kad tai bus nuobodi kova, Kamaru jį parvers ir prirems prie narvo. Kaip sirgalius, to nenorėčiau, tačiau manau, kad pamatysime nuobodžią kovą, Kamaru kontroliuos kiekvieną kovos aspektą“.

Bus nuobodu, ar ne, tačiau J.Masvidalio ir K.Usmano kova yra didžiausia 2020 m. Pasak UFC prezidento, tai jau dabar artėja prie Chabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro kovos transliacijų pardavimų 2018 m., kuomet buvo pasiektas UFC rekordas pardavus 2,4 mln. „pay-per-view“ transliacijų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Rs
2020-07-11 15:01:30
Šita valkata ir aš šiauliuose alubari nupisčiau nuo vaizdo.nupiso woodley tai ahujielina.Dbr visi sakys jei toks ahujienas kodel nekovoji.Nahui man? As gatvei kovoju,jeigu reikia.Nesigiriu,bet taip yra.Ir aišku retai,bet kai čia pilna nuopisu privaziuoja iš dirievniu tai sukies kaip išmanai.Ir seip jei hujovas žmogus būtum nesidometum sportu ir dar ypac sportas.lt puslapiu
Atsakyti