Rungtynių akimirka | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

„Panevėžys“ Lietuvos futbolo A lygoje 2 – 1 įveikė Vilniaus „Riterių“ futbolininkus ir pakilo turnyrinėje lentelėje iš šeštosios į penktąją vietą.

Tautvydas Eliošius 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Panevėžį“ į priekį 1:0.

Ignas Kružikas 56-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Hugo Figueredo 63-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime, kuri virto į raudoną, ir panevėžiečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Donatas Kazlauskas 76-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

2020-07-12 12:51:58
ziurovu virs 200 simtu,tegul pasako kiek pinigu surenka uz bilietus ir bus aisku,ir toliau einama ant pletku ir melagysciu bangeles,bet viskam yra pabaiga...
a
2020-07-12 13:58:24
I Ekrano daugiau ateina,taurei dvigubai daugiau buvo ir praitais metais ir siemet