Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp Turino „Juventus“ ir „Atalanta“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2 – 2.

Duvanas Zapata 16-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atalanta“ į priekį 1:0.

Cristiano Ronaldo 55-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Ruslanas Malinovskis 80-ąją minutę galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir vėl persvėrė rezultatą „Atalantos“ naudai 2:1.

C.Ronaldo 90-ąją minutę dar kartą pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir išplėšė lygiąsias 2:2.

2020-07-12 12:00:22
As totalus esu juves ir serie a fanas daugybe metu bet pasakau savo nuomone tiesiog nemegstu tokiu budu iskovojamu ivarciu, bet kai mano komanda tai vakar isgelbejo tai dziugu bet negali zinot kada kokiam cempionu lygos finale tavo komandos zaideju su kamuoliu ispirs i ranka kokiam baudos aiksteles pakrasty o tada va jau ir nemalonu... Na tebunie futbolas tobuleje puolejam deretu maziau treniruotis i vartus ispirt ir geriau stebeti gyneju rankas ir atlikinet smugius i jas, geriausi is geriausiu ta tikrai ismoks
Byron to "Aš"
2020-07-12 08:03:30
Kokių tu čia šūdą rašai? Ar bent video žiūrėjai? Tai buvo abu 100% pinalkės. Be diskucijų. Futbolo taisyklėse labai aiškiai parašyta, kad rankos turi būti prigludusios prie savo kūno. Kitaip sakant, jei ten būtų ranka - tai kamuolys turi pataokyti į kūną. Tokiu atveju 11m baudiniai neskiriami. O jei kamuolys pataiko į ranką, kuri nėra prispausta prie kūno arba kitaip sakant, jei nebūtų kamuolys nebūtų pataikęs į ranką, tai nebūtų pataikęs į kūną, bet būtų toliau skridęs savo trajektoriją - tai yra 100% baudinys. Dabat pažiūrėk video. Abu atvejai, kai rankos toli nuo kūno ir jei ne ranka - kamuolys toliau būtų skriejęs savo trajektorija neatsimušęs į gynėjo kūną.
2020-07-12 01:08:52
nemegstu var del sitokiu ranku pendeliu skyrimo, bet jei visiem taip skiria tai visiem, ir svarbiausia kad nebutu isimciu. Beto kaip jau ir sakiau geriausi pasaulio puolejai turetu nebesitreniruot daug must i vartus o mokytis tixliau stebet ir atakuot varzovu rankas, taisykles visiem vienodos kaip i juves vartus kiekvienas rungtynes skiria tokius pendelius taip ir i ju varzovu skiria, negi ims ir neskirs vien del to kad kazkas nemegsta ronaldo, kur tad teisybe