Lautaro Martinezas | Scanpix nuotr.

Lautaro Martinezas | Scanpix nuotr.

 ESPN šaltiniai pranešė, kad „Barcelona“ susitarė dėl Milano „Inter“ puolėjo Lautaro Martinezo prisijungimo prie Katalonijos ekipos kitą sezoną, tačiau šis sandoris dar priklausys ir nuo Philippe Coutinho pardavimo.

Nors 22-ejų metų L.Martinezas pasiekė žodinį susitarimą, tačiau derybos dėl persikėlimo dar tebevyksta, nes tam sutrukdė koronaviruso pandemija, dėl kurios „Barcelona“ iš biudžeto kitam sezonui jau išleido 200 mln. eurų.

Taip pat kyla abejonių dėl L.Martinezo sutarties, kuri leistų jam palikti „Inter“ už 111 mln. eurų, galiojimo laiko, nes „Barcelona“ niekada neketino mokėti tiek daug.

„Barcelona“ tikėjosi įtraukti daugiau žaidėjų galimam susitarimui, tačiau ESPN šaltiniai teigė, kad „Inter“ pirmenybę teikia pinigams, todėl „Barcos“ viltys šią vasarą prisivilioti L.Martinezą priklauso ir nuo pardavimų, o P.Coutinho yra žaidėjas, kuris gali klubui atnešti daugiausiai pinigų.

P.Coutinho agentas Kia Joorabchian teigė, kad jo klientas vieną dieną norėtų sugrįžti į „Premier“ lygą, o artmi žaidėjui šaltiniai patvirtino, kad Anglijoje yra susidomėjimas šiuo futbolininku.

Be P.Coutinho „Barsa“ savo sąskaitą gali papildyti pardavę Nelsoną Semedo ir Ivaną Rakitičių. Dar vienas žaidėjas šiame sąraše būtų Ousmane‘as Dembele, tačiau jo ateitis yra neaiški dėl traumų istorijos.

Šią savaitę „Barcelona“ prezidentas Josepas Maria Bartomeu interviu RAC1 sakė, kad bet koks kitas naujas žaidėjas priklausys nuo to, kaip seksis pardavimai arba mainai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

.
2020-07-11 00:04:15
Arthur ir Cautinho but pasilike ir sudetis ir pinigai butu tike o dabar kazkoki eilini S... SUMALE
Atsakyti