Mantas Kalnietis | „Stop“ kadras

Mantas Kalnietis | „Stop“ kadras

 Lietuvos rinktinės stovykloje pasirodė ir komandos kapitonas Mantas Kalnietis, kuris pasidžiaugė galimybe pagaliau treniruotis su komanda ir nestokojo geros nuotaikos.

„Tikiuosi pasportuoti, nes ilgai nebuvo komandinio krepšinio. Kartu norime suprasti, ką norės treneris, nes tie, kurie nežaidė „Žalgiryje“, turės labiau įsigilinti į naujoves. Tai bus įžanga prieš kitus metus“, – sakė M.Kalnietis.

– Kaip išnaudojote laisvą laiką per karantiną?

– Naudingai, pailsėjome, pasportavome. Gyvenime nėra buvę tokio laiko, turbūt panašiai atrodo, kai baigi karjerą. Toks išbandymas ir tikėkimės, kad daugiau tokių dalykų nebuvo.

– Kaip sunku po karantino grįžti į įprastą ritmą?

– Dar negrįžome į tą ritmą. Matysime. Kūnas jaučiasi gerai, sportavome su žalgiriečiais, tačiau tai nėra tas pats, kas komandinės treniruotės, bet nemanau, kad bus problemų.

– Ar stebėjote 3x3 krepšinį?

– Finalines kovas mačiau. Įdomu. Prisipažinsiu, kad nesitikėjau, jog taip suintriguos. Kai įsijungiau, tai prie televizoriaus prilipau ilgam.

– Jonas Mačiulis gerai juda?

– Tikrai gerai juda ir stipriai išsiskiria, patys matėte.

– Ar nesinori pačiam išbandyti?

– Ne, nemoku.

– Rinktinėje nėra kelių senbuvių – Mačiulio, Kuzminsko. Ar netrūks geros nuotaikos?

– Nuotaikos tai tikrai netruks, o žmonės – keičiasi. Dar džiaugiuosi, brolis (Lavrinovičius, – aut. past.) pamatė sąrašą, tai sakė, kad dar kažką iš archyvo paima.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.