Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

 Jorge Masvidalis per 2019 m. tapo viena ryškiausių UFC žvaigždžių, o jau šį savaitgalį stos į kol kas svarbiausią karjeros kovą dėl pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo prieš nigerietį Kamaru Usmaną.

Amerikietis savo akcijas UFC stipriai pakėlė po to, kaip per 5 sek. nokautavo Beną Askreną ir pasiekė visų laikų rekordą. Vėliau J.Masvidalis susitarė dėl kovos su Nate‘u Diazu, kurį taip pat nugalėjo, daugybės šou pasaulio žvaigždžių akivaizdoje iškovojo „kiečiausio močkrušio“ diržą ir už pergalę susižėrė milijonus.

Dar neseniai savo menkavertėje mašinoje miegodavęs J.Masvidalis po pergalės prieš N.Diazą už 2 mln. JAV dolerių įsigijo prabangų namą Majamyje. Žvalgantis po jo vidų, iš karto galima prisiminti, kad vienas mėgstamiausių J.Masvidalio herojų yra Tony Montana, kurį 1983 m. filme „Žmogus su randu“ suvaidino Alas Pacino.

T.Montana tame filme buvo pabėgėlis iš Kubos, kuris atvyko į JAV neturėdamas nieko, bet vėliau tapo vienu įtakingiausių narkobaronų. J.Masvidalis tėvas taip pat kubietis, kuris savo padarytu plaustu pabėgo iš Kubos. J.Masvidalis irgi sunkiai vertėsi jaunystėje, o dabar situacija kardinaliai pasikeitė.

J.Masvidalis į vieną iš spaudos konferencijų su N.Diazu atėjo apsirengęs kaip T.Montana, į narvą žengė su temine filmo daina, o jo įsigytame name – daug detalių iš minėto filmo. Anot „The Sun“, namo dekoras labai primena scenas iš filmo „Žmogus su randu“, o vonia apskritai yra identiška tai, kurioje maudėsi T.Montana.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.