Mike'as Perry ir Latory Gonzalez | „Twitter“ nuotr.

Mike'as Perry ir Latory Gonzalez | „Twitter“ nuotr.

 Neseniai „UFC on ESPN 12“ turnyre pergalę vienbalsiu teisėjų sprendimu prieš Mickey Gallą iškovojęs Mike‘as Perry užpuolė senyvą žmogų. Savo trenerius atleidęs ir merginai narvo kampe stovėti leidęs 28-erių M.Perry viename restorane susiginčijo su vyresnio amžiaus vyru, nors jį bandė išvesti nežinoma moteris.

„Aš išspardysiu tavo seną užpakalį“, – rėkė M.Perry ir netrukus atliko smūgį, po kurio vyras suklupo. Restorano apsauga įsikišo tik tada, kai M.Perry jau sėdėjo lauke ant suoliuko.

Įrašą pamatę UFC vadovai jau ėmėsi veiksmų. Pranešta, kad M.Perry nesikaus organizacijoje tol, kol neatsikratys priklausomybės alkoholiui.

„UFC susipažino su vaizdo įrašo medžiaga. Norime patikinti, kad Perry veiksmai neatitinka mūsų organizacijos propaguojamų vertybių. Perry dėl savo elgesio atsiprašė ir pripažino, jog turi šiek tiek problemų dėl alkoholio vartojimo. Jis pažadėjo greitai kreiptis į atitinkamas įstaigas, kurios jam padėtų kovoti su šia priklausomybe. UFC informavo Perry, kad jam kol kas nesiūlys kovų. Situacija bus iš naujo peržiūrėta, kai Perry užbaigs reabilitacijos programą“, - teigiama UFC pranešime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.