Grigonis | BNS nuotr.

Grigonis | BNS nuotr.

Lietuvos rinktinės stovykloje sportuosiantis Marius Grigonis džiaugiasi, kad pagaliau galės žaisti kartu su kitais krepšininkais.

„Tikslas – pasiruošti sezonui, padėti pradmenis, pasportuoti, pabūti su visais. Nors šiemet ir nėra rinktinės, bet pajausti tą jausmą norisi. Aš jau nuo gruodžio nežaidęs, tai pasiilgau krepšinio stiprokai.

Dėl traumos padarinių pažiūrėsime. Nieko neskauda, bet normaliai dar tos kojos neišbandžiau“, - sakė jis.

Lietuvos rinktinėje dar nėra Edgaro Ulanovo.

„Viskas jau, nebebendraujame, su visu trenerių štabu, su Ule nutraukėme bendravimą (Juokiasi). Jei rimtai, sakė atvyks vėliau, pas stomatologę reikėjo žmogui“, - sakė M.Grigonis.

Jam sunku pasakyti, kaip kitą sezoną atrodys „Žalgirio“ komanda.

„Man irgi kyla toks klausimas. Dabar ir trenerių nėra, ir žaidėjų, bet tikiuosi, jog viskas bus gerai. Į viską žvelgti reikia pozityviai. Žiūrėsime, ką suras, kol kas tiek pat žinau kiek jūs.

Pats likau Kaune, nes turėjau 3 metų kontraktą, tai nieko nesirinkau. Kalbų buvo labai daug, Šaro efektas greitai pajudino visus reikalus, kilo daugiau gandų. Bet šiai dienai esu Kaune“, - sakė M.Grigonis.

Jis Kaune tikisi užsieniečio trenerio.

„Turbūt, kad taip ir bus – „Žalgiriui“ šiai dienai likusių lietuvių nėra“, - sakė M.Grigonis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

63811005
2020-07-10 17:57:08
kAIP GALI ATRODYTI PO REVOLIUCIJOS, GERAI BUS PROGA PASIREIKŠTI GRIGONIUI, DIMŠAI, GEBENUI, MAREKUI, JOKUBAIČIUI, LUKUI, TIKIUOSI, KAD JIE IR VES ŽALGIRĮ, KAI SKANDUOS FANAI -ŽALGIRIS
Atsakyti
Nr mldc
2020-07-11 15:47:58
Gerai kalbi, pagaliau matysime Žalgirį, kuri ves tikri Lietuviai, rezultatai galbūt nebus tokie, kokie buvo anksčiau, bet turėsime puikiai augančius žaidėjus, kurie galės tobulėti aukštame lygyje ir pagaliau rinktine išvesti į pergales.