Maskoliūnas | BNS nuotr.

Maskoliūnas | BNS nuotr.

Lietuvos rinktinės krepšininkai penktadienį pradėjo treniruočių stovyklą, kurioje sportuos 13 krepšininkų.

Nacionalinės komandos treneris Darius Maskoliūnas džiaugiasi, kad jie turi galimybę dabar taip pasportuoti.

„Labai džiaugiuosi, kad LKF suteikė galimybę susirinkti, pasitreniruoti ir pažiūrėti žaidėjus iš arčiau, kurių dar neturėjau galimybės tai padaryti. Suprantame, kad dabar nelabai kam ruošiamės, išskyrus draugiškus mačus, kuriuos žaisime su estais. Stovykla yra pažintinė ir žaidėjų paruošimo jų klubiniam sezonui.

Didelį akcentą dėsime, kad jie būtų gerai pasiruošę fiziškai, taip pat dėmesį skirsime traumų prevencijai. Žinoma, kad kažkiek įvesime į sistemą, kokią taikysime per atrankos mačus“, – sakė strategas.

Lietuvos rinktinės stovykla yra be Donato Motiejūno, o draugiškose rungtynėse daugiau žaidimo minučių gaus rinktinės jaunimas.

„Donatas turėjo žaisti Kinijoje. Nežinojome, kad susiklostys tokia situacija, kokia yra dabar. Dabar mums daug įdomiau būtų išbandyti Mareką nei Donatą. Nesvarstėme jo, kadangi tuo metu jam turėjo tęstis sezonas.

Gaila, kad nepavyko pamatyti visų jaunų, kuriuos aš kviečiau ir norėjau pamatyti. Tokia situacija ir nieko nepadarysi. Norisi pamatyti, kaip save pristatys jaunimas. Ką sugeba Kuzminskas ar Mačiulis, mes gerai žinome, todėl jų čia nėra ir norisi išbandyti kitus žaidėjus“, - sakė D.Maskoliūnas.

Jis kitame sezone dirbs „Barcelona“ klube ir papasakojo, kaip vyko derybos su Kauno „Žalgirio“ komanda.

„Buvome susitikę su Motiejūnu iškart po to, kai buvo paskelbta apie Jasikevičiaus išėjimą. Nemažai pasikalbėjome, daug ką aptarėme ir man buvo laikas apsispręsti. Aš priėmiau sprendimą tokį, kokį priėmiau.

Daug buvo įvairių detalių. Vienas iš svarių svertų – rinktinė. Būtų buvusi situacija, kuri reikalautų kitokių sprendimų. Buvo dvi nemigo naktys, daug svarstymų. Norėjosi prisiliesti prie aukščiausio kalibro klubo ir žaidėjų. Vėlgi, tęsti darbus su draugu, su kuriuo man puikiai dirbasi ir mums normaliai sekasi. Tikrai labai vertinu už tai, kokią pagarbą man parodė „Žalgiris“. Esu labai dėkingas už suteiktą galimybę ir galbūt kažkada ateityje vėl užsitarnausiu“, - sakė specialistas.

Ar „Barcelona“ nesudarys kliūčių dirbti per FIBA „langus“?

„Tai buvo vienas iš klausimų, kurį iškart iškėliau. Pasikalbėjome su Jasikevičiumi ir jis sakė, kad galėsiu važiuoti“, - sakė D.Maskoliūnas.

Jam apmaudu, kad rinktinės stovykloje nėra Igno Brazdeikio.

„Būtų buvę smagu jį pamatyti, bet mums reikėjo jį kviestis daug anksčiau, kadangi grįžus iš JAV jo lauktų karantinas. Taip pat mes nežinome situacijos su pilietybe. Gal būtų logiška jį pamatyti, kaip jis atrodo čia, net ir su perspektyva, jog gaus pilietybę, kuo aš tikrai neabejoju, nes tam nėra kliūčių“, - sakė D.Maskoliūnas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

egis
2020-07-10 16:01:24
Koks grazus senukas. Primena man toki dedule kuris vaikysteje mane kociodavo
Atsakyti