Dajana Jastremska | Instagram.com nuotr

Dajana Jastremska | Instagram.com nuotr

 Kylanti Ukrainos teniso žvaigždė 20-metė Dajana Jastremska (WTA-25) savo „instagram“ paskyroje norėjo pasisakyti už lygybę tarp įvairių rasių žmonių, tačiau jos mėginimas baigėsi visiška nesėkme.

D.Jastremska patalpino nuotrauką, kurioje jos kūnas buvo padalintas į dvi spalvas – baltą ir juodą. Ukrainietės sekėjai iš karto pastebėjo, kad tai gali būti užgaulu juodaodžiams, mat baltųjų rasės žmonės anksčiau mėgdavo tyčia nusidažyti veidus juoda spalva ir taip šaipytis iš jų įvairiuose pasirodymuose.

Internautų komentarai | „Twitter“ nuotr.

Internautų komentarai | „Twitter“ nuotr.

Daug kritikos dėl savo nuotraukos sulaukusi ukrainietė galiausiai ištrynė žinutę ir išplatino atsiprašymo laišką: „Kiek anksčiau šiandien patalpinau nuotrauką, kuri, maniau, padės skleisti lygybės žinią. Akivaizdu, kad man tai nepavyko, aš buvau klaidingai suprasta. Buvau įspėta, kad ta nuotrauka gali sulaukti neigiamų reakcijų, bet aš nei anksčiau, nei dabar nemanau, kad tai buvo juodaodžius pašiepiantis efektas. Nenorėjau nieko šaržuoti, siekiau tik pasidalinti savo jausmais ir norėjau pareikšti, kad visi turi būti traktuojami kaip lygūs. Norėjau, kad nuotrauka suvienytų žmones, o ji juos tik padalino į priešiškas stovyklas, todėl tą nuotrauką ir ištryniau. Nuoširdžiau atsiprašau žmonių, kuriuos įžeidžiau. Mano ketinimai buvo tik geri.“

Ukrainietė šių metų metų pradžioje WTA vienetų reitinge jau buvo pakilusi iki 21-os vietos. Ji turi tris WTA „International“ serijos turnyrų vienetų titulus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

vchaleckas@gmail.com
2020-07-12 21:59:16
Reikalauju kad pianino klavisus nudazytu po lygiau! O tai kazkokia juoduju (klavisu) diskriminacija!!!
Atsakyti
Xxl
2020-07-10 17:47:18
Ir toliau pasauli klaupkis o dar geriau pasilenk kad pap..
Atsakyti
Tomas
2020-07-10 13:12:58
Blet kokie visi offensive pasidarė pastaruoju metu, bbd. Myžnių karta, verkia dėl odos spalvos. Ir dėl Floydo ta pati xujnia. #AllLivesMatter, eikit naxuj su savo black lives matter sudais...
Atsakyti
Krv
2020-07-10 13:04:44
Tie valkatos nygeriai del visko isizeis.tuoj prades pst prota kad baltaodžiai gyvena su nygeriais šeimoi
Atsakyti
amb
2020-07-10 13:02:00
aš nei anksčiau, nei dabar nemanau, kad tai buvo juodaodžius pašiepiantis efektas todel. kad juodaodziai ir kiti, kurie yra kitokios rases nei as, aplamai man visikaiai nerupi, taciau dabar atrodo, kad juodaodziai tampa svarbesni, bent siuo atveju, uz baltaodzius. O mano nuotrauka buvo tiesiog "for fun". Visi sveikos psichikos zmones ir taip supranta, kad visos rases yra lygios, o musu ivairove tik tam, kad ismoktume sugyventi, budami skirtingi. Taigi protingi suprato, durniams ir taip nereikia. Toks atsakymas yra visiems rasistams ir kvailiams.
Atsakyti
:DDDD
2020-07-10 12:38:24
se slapiu skuduru per snuki uz nepamatuota lindima i sikna.:D
Atsakyti