Phillipas Banksas | Youtube.com nuotr.

Phillipas Banksas | Youtube.com nuotr.

 Nemažą gyvenimo dalį amerikietišką futbolą žaidęs ir daug kamuolių sugavęs Phillipas Blanksas Fynikse (JAV) tapo didvyriu.

Viename iš namų kilus gaisrui, išsigandusi trejų metų vaiko mama Rachel nežino, ką daryti, kai sulaukė raginimų mesti vaiką pro balkoną. Galiausiai mama suprato, jog nėra kitos išeities ir išmetė vaiką pro balkoną. Apačioje buvęs Ph.Blanksas žaibiškai reagavo į situaciją ir griūdamas sugavo vaiką.

„Toks mano darbas. Viskas įvyko labai greitai. Dabar tą momentą prisimenu tik per miglą. Kai pamačiau išmestą vaiką, žiūrėjau tik į jį, nemačiau nieko, kas vyksta aplink. Vaikas sukosi ore kaip propeleris. Padariau viską, ką galėjau. Jo galvelė idealiai nusileido man į glėbį, tik jo kulkšnis kiek susisuko, kai jį gaudžiau. Ten buvo dar vienas vyrukas, bet neatrodė, kad jis galėtų atlikti sėkmingą pagavimą, todėl ir puoliau gelbėti vaiką. Norėjau atlikti geresnį pagavimą“, - sakė Ph.Blanksas.

Amerikietiško futbolo aikštėje Ph.Blanksas ir žaidė gaudytojo pozicijoje. Vėliau jis tapo jūrų pėstininku, o dabar pragyvena iš apsaugos darbuotojo algos.

Deja, 30-metė Rachel gaisro neišgyveno. Pranešama, kad motiną jau buvo pagavusios liepsnos, kai ši dar nuskubėjo gelbėti savo 8-erių metų dukrą. Ph.Blanksas tikina, kad tikrąja didvyre reikėtų laikyti vaikų motiną, kuri pasiaukojo dėl savo atžalų.

Abu vaikai gydomi ligoninėje dėl nudegimų. Teigiama, kad jie turėtų išgyventi. Šeimai pradėta rinkti parama „GoFundMe“ platformoje. Žmonės jau paaukojo beveik 100 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

ydomu
2020-07-10 11:59:24
kodel tuomet pati rachel neissoko
Atsakyti
tipas
2020-07-10 13:44:55
esi paskutinis kretinas
to ydomu
2020-07-10 14:37:29
akivaizdu kad sekancio sakinio neskaitei